Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingli nők milyen társat...

Szingli nők milyen társat keresnek? A férfi külföldön dolgozik az nagy gond?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 07:28
 1/8 anonim válasza:

Ha jól keres biztos nem gond.

Viccet félre téve ezt személyenként változik, hogy kinek jelent gondot és kinek nem. Mindenkinek mások az igényei. Attól is függ, hogy milyen gyakran jössz haza és mennyi időre.

Igaz én nem nő vagyok.

2021. nov. 27. 07:54
 2/8 anonim válasza:

Ha a nő MO-on él, a férfi meg külföldön, akkor nem igazán van esély arra, hoyg így kezd bele egy TÁVkapcsolatba.

Az ugyanis még akkor is csak ritkán müködik, ha már jól összeszokott párról van szó, kezdetnek nem igazán esélyes

2021. nov. 27. 08:04
 3/8 Alain Delon válasza:
Akkor lényegében továbbra is egyedül van. Semmit sem csinált.
2021. nov. 27. 08:06
 4/8 anonim válasza:
Keress külföldön csajt magadnak,vagy vidd ki a magyar nőt.
2021. nov. 27. 08:09
 5/8 anonim válasza:
#4 egyet értek
2021. nov. 27. 08:19
 6/8 anonim válasza:
A legutóbbi párkapcsolatomban külföldön dolgozott a pasi, 2 hetente tudtunk találkozni (amikor épp nem volt minden lezárva a covid miatt). Nem a távolság miatt lett vége, szóval nálam ez nem kizáró ok.
2021. nov. 27. 09:32
 7/8 anonim válasza:
Asperger szindrómás vagyok. Ha akarnék párkapcsolatot, akkor olyan férfit keresnék, akivel nem kéne minden nap találkoznom. Szóval van akinek elfogadható a távkapcsolat.
2021. nov. 27. 09:59
 8/8 anonim válasza:

Én is olyan cipőben járok, mint amilyenről a kérdés szól: külföldön élő férfi.

Évente 1-2 alkalommal jövök, jó lenne akkor egy olyan nővel találkozni, aki igazán nagy hatással volna rám.

2021. nov. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!