Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rosszul érzed magad, ha itt...

Rosszul érzed magad, ha itt ismerkedésnél olyan embert vettél palira, akit nem kellett volna? (troll voltál)

Figyelt kérdés
Kort én nemet is írjatok.
2021. nov. 18. 16:49
 1/5 anonim válasza:
Igen. Az sem jó, ha mindenkinek mindent elhiszel, főleg egy ilyen anonim oldalon, de túl óvatosnak, vagy ha úgy tetszik, túl elutasítónak, kételkedőnek sem szabad lenni mert az is bántó olyanokkal szemben, akik tényleg azok és olyanok, amilyennek mondják/mutatják magukat.
2021. nov. 18. 17:23
 2/5 anonim válasza:

Egyszer három napig eljátszotta egy fiú hogy ö egy 30as nő aki egyedül van.

Ha nem válja be hogy csak szívat engem akkor nem jövök rá.

Én akkor megdicsértem hogy milyen ügyesen játszik nőt, bakéban váltunk el.



32f

2021. nov. 18. 17:54
 3/5 anonim válasza:
Trollkodni nem szoktam, de voltam már túl óvatos, amit a másik fél rossz néven vett. Teljesen érthető, a netes ismerkedésnél általában gyorsan szeretnének haladni az emberek, én viszont inkább a lassabb tempó híve vagyok. És mégis a neten ismerkedek, fuck logic. :D 20+ F
2021. nov. 18. 18:31
 4/5 anonim válasza:
Velem sokszor megesett ez. De ezek szerint így kellett lennie :) Én általában megadom a bizalmat. Általában ezért is van, hogy mindig a másik fél ghostingol. :/
2021. nov. 19. 04:52
 5/5 anonim válasza:
Biztos volt olyan, hogy a pillanatnyi megérzésem vagy hangulatom miatt valakit elküldtem, akit nem kellett volna. De talán ezt nevezzük a véletlenek összjátékának... Van, hogy ennek az ellenkezője történik :) és happy end a vége
2021. nov. 19. 04:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!