Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam rosszul, ha...

Miért érzem magam rosszul, ha lányokkal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Elégge közismert tény, hogy a tini kor a legintenzívebb "szerelmi időszak", és én is eléggé gyakran látom, hogy mások milyen boldogok ismerkedéskor. Velem viszont más a helyzet.. Amikor találkoztam egy lánnyal, majd elkérte az instám, szívesen megadtam neki, és tetszett is az a bizonyos lány. Amikor hazaértem, elkezdtünk beszélgetni, és ekkor már egy kissé nyomasztó érzés tölt el. Ez után következik az, amikor az a bizonyos lány szerelmet vall, és olyanokat ír, hogy "Szeretlek", "aranyos vagy" és még hasnolókat. Ekkor már elég rosszul szoktam érezni magam, pl. a nyomasztó érzés kiterjed éa megerősödik, nagyon enyhén szédülök, és marro érzést érzek a hugyhólyagomnál. Valaki tud erre valami féle választ, vagy teljesen hülye vagyok?

2021. júl. 23. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Mert meleg vagy
2021. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem hinném , hogy meleg lennél ezért:D, inkább valami rossz korábbi tapasztalat lehet az oka.
2021. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz. Valami nem engedi, hogy önfeledten, boldogan érezd magad. Nyugtalan leszel, ami erősödik, ahogy mélyülne a dolog.
2021. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert azon kívül, hogy jól néz ki, gondolom hogy több nincs benne.
2021. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pszichikai okai vannak.

A szüleid nem emlegették sokszor, hogy a lányok ilyenek meg olyanok és óvatosnak kell lenned velük szemben? Ha igen, akkor láthatod, hogy a lányok (de a fiúk is) különfélék. Ismerkedni kell, ha lényeges dolgokban nem értitek meg egymást, akkor nem kell erőltetni a kapcsolatot, hanem szakítani és ismerkedni másikkal, harmadikkal.

2021. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szorongsz, mert komplexusaid vannak.

Szépeket ír neked, de tudnod kell, hogy az nem kötelez

téged semmire. Valószínűleg nem tudsz még ezzel mit kezdeni,

feszélyez, nem akarsz még kötöttséget.


Beszélgess lazán. Ha nem állsz készen

még arra, hogy így ragaszkodjanak hozzád, lazíts egy kicsit

a beszélgetéseken. Tereld a témát más felé.

2021. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez "csak" szimpla izgalom, remélhetőleg idővel enyhül. Nincs miért izgulnod, ezt kell megértened.
2021. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!