Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, ti egy lánytól milyen...

Fiúk, ti egy lánytól milyen jelekből veszitek le azt, hogy valami rosszul esett neki?

Figyelt kérdés
Mik azok az üzenetek, jelek, mondatok amiből érzitek, hogy egy lány valamiért csalódott bennetek, szomorú vagy hiányol a részetekről valamit?

2021. máj. 4. 19:47
 1/10 anonim válasza:
Hozzám dobja a vasalót.
2021. máj. 4. 20:19
 2/10 anonim válasza:

#1


Az se garantált. Az is lehet célzás arra, hogy végezhetnél több házimunkát, vagy hogy gyűrött az inged és ő bénán vasal.



Nincs olyan jel amiből levenném. Volt már mikor sírt a lány, de akkor se tudtam, hogy mi van. Sok lányt ismerek, szóval láttam már rengeteg furcsaságot.

Emiatt szeretem inkább a nőket. Ha egy nőnek rosszul esik valami, annak az a jele, hogy mondja, meg lehet velük beszélni.

2021. máj. 4. 20:34
 3/10 anonim válasza:
Szűkszavú lesz. Meg hát úgy alapból érezni a hangsúlyon, stíluson hogy valami váltás van
2021. máj. 4. 20:40
 4/10 anonim válasza:
Gyakrabban vág szomorú képet, amikor együtt beszélünk.
2021. máj. 4. 20:46
 5/10 anonim válasza:
A női kéz nagyon beszédes, arra érdemes odafigyelni. Pl ha épp a nyakadat szorítja vele, valószínűleg haragszik.
2021. máj. 4. 20:47
 6/10 L.. István válasza:

Hát ez az, hogy VALAMI baja van, fogalmad sincs, hogy mi, de ha kérdezed akkor letagadja, vagy ami még rosszabb: elvárja, hogy te tudjad! Na olyankor borul el az ember agya!


Ja igen, a kérdésre: nincs szex.

2021. máj. 4. 20:54
 7/10 anonim válasza:
Sajnos nem tudom fölismerni
2021. máj. 4. 21:51
 8/10 anonim válasza:
Megírná őszíntén.
2021. máj. 4. 23:21
 9/10 anonim válasza:
Leírja. Ha látok rajta valamit, rákérdezek. Ha nem mondja el, akkor úgy teszek, mintha semmi nem lenne. Nincs más dolgom. Felnőttként kell kezelni, ha meg nem az, akkor off.
2021. máj. 5. 01:12
 10/10 anonim válasza:

Tök nehéz ezt leszűrni. Volt, hogy a munkatársamnak úgy szóltam, hogy neki az rosszul esett, nekem meg fel sem tűnt, majd a barátnője szólt, hogy nem jól szóltam az illetőnek, aki semmit sem jelzett e felől felém.

Furák vagytok, az tuti.

2021. máj. 5. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!