Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet 40+os nőként komoly...

Hol lehet 40+os nőként komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki azt hiszi, nőként könnyű, de akikkel találkoztam vagy beszéltem eddig, az csak és kizárólag szexet akart. Volt, aki rögtön lényegre tért, volt, aki 3 nap után tért a lényegre. És természetesen eltűntek, mikor nem voltam hajlandó azonnali szexre. Vagy normális férfiak már nincsenek? Csak a szex a lényeg?
2021. nov. 1. 18:47
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
"kedves" 27-es, gerendádat te is találd meg a hemzsegő helyesírási hibáid közt! :D
2021. nov. 2. 15:47
 32/37 anonim válasza:

Megtaláltam. Igen, volt összesen annyi hibám, szórendbeli, szemantikai és egy elütés, amennyit neked szimpla szavak helyesírásából sikerült összehozni.


De itt nem én kezdtem belekötni a helyesírásba, csak tükröt tartottam eléd.


Ilyen helyzetben csak az a kérdés, hogy a gerincnek van-e akkora tartása, ami elbírja a hatalmas egót.

Amikor nincs, akkor jön az, hogy Nyelvtan Ignácnak hívnak, de megpróbáljuk a másikat beállítani annak, aki rámutatott, hogy mi sem vagyunk jobbak.

2021. nov. 2. 16:23
 33/37 anonim válasza:
Vannak normális férfiak, csak azok már elkeltek.
2021. nov. 3. 08:33
 34/37 anonim válasza:

#8 már ne is haragudj, de ha 40+ os nőként nem találkoztál még az igazival, akkor... lehet nincs is olyan. Meg amúgy is, a 40+ os férfiak már olyanok mint az öreg kutyák, fiatalon még virgoncok, élettel teltek, öröm velük lenni, öregen meg csak fekszenek a küszöbön egész nap, nem csinálnak nagyon semmit, és csak úgy elvannak melletted.


Én a helyedben inkább megpróbálnám élvezni az életet, és nem olyan vonatok után futni amik nem vesznek fel, vagy akkor add lejjebb egy kicsit az elvárást, és menj lejjebb korban. 30 évesen még tuti jó férfiakat lehet találni, nem 0 kilóméteresek de még bőven jók :D

2021. nov. 4. 20:53
 35/37 anonim válasza:
34-es femináci, aki szexuális segédeszközként tekint a férfira. Pfui, gusztustalan... 🤣🤣🤣
2021. nov. 4. 22:15
 36/37 A kérdező kommentje:
De, egyszer már azt hittem, megtaláltam az igazit, de sok év után kiderült, mégsem.
2021. nov. 4. 22:16
 37/37 anonim válasza:

#35 amúgy férfi vagyok, de np :D


#36 mi a garancia hogy most sem így lesz? :D Ez mindig így van... egy idő után marad a gépes nyugdíjas párkapcsolat, ez elkerülhetetlen.

2021. nov. 4. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!