Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet 40+os nőként komoly...

Hol lehet 40+os nőként komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki azt hiszi, nőként könnyű, de akikkel találkoztam vagy beszéltem eddig, az csak és kizárólag szexet akart. Volt, aki rögtön lényegre tért, volt, aki 3 nap után tért a lényegre. És természetesen eltűntek, mikor nem voltam hajlandó azonnali szexre. Vagy normális férfiak már nincsenek? Csak a szex a lényeg?
2021. nov. 1. 18:47
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#9 a férfi nem a pénztől, meg a fütyi mérettől férfi.


Aki szeretne írjon privátot.

2021. nov. 1. 20:31
 12/37 anonim válasza:

Megint a 7-es vagyok!


Majd szólj ha a többiekkel nem jutottál dűlőre, és akkor írok én!:)

Mert most úgyis fogsz kapni egy csomó üzenetet!


Bár lehet, hogy engem is fiatalnak találnál magadhoz!

2021. nov. 1. 20:35
 13/37 A kérdező kommentje:
Írj nyugodtan.
2021. nov. 1. 20:38
 14/37 anonim válasza:
Szerintem írnak elegen. Így én sem írtam még. :)
2021. nov. 1. 21:41
 15/37 anonim válasza:
Én írtam neki! Vissza is írt egyből. Nagyon normális nőnek tűnik, csak sajnos messze vagyunk egymástól!
2021. nov. 1. 21:44
 16/37 anonim válasza:

Semmi kétség, nekem is annak tűnik az itteni kommunikáció alapján is.

Viszont tuti én is messze vagyok.

2021. nov. 1. 21:46
 17/37 anonim válasza:
*külföld
2021. nov. 1. 21:46
 18/37 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok. Köszönöm.
2021. nov. 1. 21:55
 19/37 anonim válasza:

a férfiak a bunkók, holott kérdező állítja a szexről, hogy az "a lényeg"

szakadok :D

amúgy ha a férfi nem akar szexet az a baj, mert jön a "nem kívánsz?!" műsor, ha pedig rákattan a férfi a nőre, és adni akar neki gyönyört, akkor az a baj, mondván csak ösztönlény, miközben tudományosan bizonyított, hogy inkább a nők cselekednek ösztönből, a férfiak inkább szellemi lények. tudod kérdező: az ún. női megérzés

nem kérdés miért vagy egyedül, hisz 40 felett ennyire ostoba és gyerekes vagy. neked a normális ffi nem az, aki vonzódik hozzád, hanem akit irányíthatsz kedvedre. elég gáz! személyiséged fejlettségi fokáról sokat elárul.

2021. nov. 1. 22:39
 20/37 A kérdező kommentje:

#19 sikerült kiragadni a lényeget. Miért nem fejlett a személyiségem, mert nem akarok 3 mondat után a pasi ágyába feküdni? Mert szeretném, ha meghódítana a férfi? Mert igenis fontos a szex, de nekem nem jó úgy, hogy lelkileg nincs kötődés.

Azt meg végképp nem tudom, honnan sikerült leszűrnöd, hogy bunkónak tartom a férfiakat.

Nem tudom, férfi vagy vagy nő. Ha nő, akkor folytasd tovább ösztönlény életedet, hiszen szerinted a nők azok. Ha férfi vagy akkor pedig élj az általad megálmodott szellemi síkon. Sok sikert.

2021. nov. 2. 05:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!