Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet 40+os nőként komoly...

Hol lehet 40+os nőként komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki azt hiszi, nőként könnyű, de akikkel találkoztam vagy beszéltem eddig, az csak és kizárólag szexet akart. Volt, aki rögtön lényegre tért, volt, aki 3 nap után tért a lényegre. És természetesen eltűntek, mikor nem voltam hajlandó azonnali szexre. Vagy normális férfiak már nincsenek? Csak a szex a lényeg?
2021. nov. 1. 18:47
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Nekem írhatsz. 28/F
2021. nov. 1. 19:11
 2/37 A kérdező kommentje:

#1 aranyos vagy, de fiatal vagy hozzám.

Privát üzenetre reagálva :mint írtam, nem szex kapcsolatot keresek

2021. nov. 1. 19:13
 3/37 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod! 50/F
2021. nov. 1. 19:17
 4/37 anonim válasza:

Há miért? A nők is csak dugni akarnak, még talán jobban mint a férfiak.

Volt olyan nő, aki már az első találkozáson rám mászott, volt aki csak a harmadikon.

2021. nov. 1. 19:22
 5/37 A kérdező kommentje:
#4 nem vitatkozom. Van nők között is ilyen is, meg olyan is. Örülj neki, hogy volt részed ilyen rád mászós nőben.
2021. nov. 1. 19:29
 6/37 anonim válasza:

Vannak normálisak, csak nekik valahogy nincs akkora arcuk, akkor sem, ha van mire.

Illetve 40 felett vagy padlón van mert kiforgatták a vagyonából váláskor, vagy elhagyták mert az a fajta ösztönlény akikről te is írsz, vagy az önbecsülésük a padló alatt.


Ezért nehéz.

2021. nov. 1. 20:04
 7/37 anonim válasza:
Milyen érdekes, hogy a nők panaszkodnak, hogy nem találnak férfit, a férfiak meg panaszkodnak, hogy nem találnak nőt! És végül mind egyedül maradnak! Érdekes a világ!
2021. nov. 1. 20:08
 8/37 A kérdező kommentje:
#7 igen, érdekes. Valahogy nem találkoztam olyan férfival, aki igazi férfi. Aki nem úgy gondolja, hogy azért, mert egyedül vagyok, megvehet a pénzével. Illetve azt hiszi, hogy elég annyi, d...gnék veled, mikor érsz rá?
2021. nov. 1. 20:12
 9/37 anonim válasza:

A 7-es vagyok!


Értem, hogy miről beszélsz!

Én is szeretnék már végre találkozni egy igazi nővel, akivel az ismerkedés első 2-3 napja nem arról szól, hogy az anyagi helyzetemről, meg az egzisztenciámról faggat!


Én nem gondolom úgy, hogy megvehetlek a pénzemmel! Azt meg, hogy dugnék-e veled nem tudom, ahhoz látnom kéne!


Szóval nem tudom, hogy én akkor most igazi férfinek számítok-e vagy csak utánzatnak!

2021. nov. 1. 20:21
 10/37 anonim válasza:
Nekem sem a szex a lényeg. Irj privátot.
2021. nov. 1. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!