Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet 40+os nőként komoly...

Hol lehet 40+os nőként komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki azt hiszi, nőként könnyű, de akikkel találkoztam vagy beszéltem eddig, az csak és kizárólag szexet akart. Volt, aki rögtön lényegre tért, volt, aki 3 nap után tért a lényegre. És természetesen eltűntek, mikor nem voltam hajlandó azonnali szexre. Vagy normális férfiak már nincsenek? Csak a szex a lényeg?
2021. nov. 1. 18:47
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:

1. aki pasi kifejezéssel illet egy férfit, az eleve szexuális módon tekint rá, és nem tiszteli, tehát itt is elárultad magad.

2. a lelki kötődéshez jóval több idő kell, nem gondolod? Jártok egy évig, csak utána szex és kiderül, hogy nem passzoltok s megy mindkettőtöknek 1 éve a kukába?? ez a terv?!

3. mert-el nem kezdünk mondatot

2021. nov. 2. 12:44
 22/37 anonim válasza:

“ mert-el nem kezdünk mondatot”


Te is azzal kezdted. 😜

2021. nov. 2. 12:47
 23/37 anonim válasza:

Egyébként miért ne lehetne merttel kezdeni?

-Miért vagy fogyatékos?

-Mert anyuék sokat pálinkáztak szex előtt.

2021. nov. 2. 12:50
 24/37 anonim válasza:
Én 40+-os nőként olyan másfél éve elég hamar találtam komoly párkapcsolatot társkeresőn. Szerintem akinek értelmesen van kitöltve az adatlapja, nem mismásol meg színészkedik, és kezdésnek illedelmesen bemutatkozik, és utána hajlandó normálisan levelezni, rád szánja az időt, és kitartóan érdeklődik (és téged is még kitartóan érdekel), és két-három hét után már annyira egy hullámhosszon vagytok, hogy mire találkoztok úgy érzed, mintha mindig ismerted volna - na az lesz a te igen esélyes befutód :) Aki meg csak ilyen porszívóügynökként egy mizu után a személyes varázsában bízik, azt hanyagold. Mindig a belefeccölt idő és energia a jó szűrő. Ahogy magadnál is, hogy tetszik-e annyira az illető, hogy érdekesebb tud lenni minden más nagyon fontos tennivalódnál.
2021. nov. 2. 12:56
 25/37 anonim válasza:

#22 te tényleg ennyire primitív vagy, vagy ez csak valami szánalmas talajszintalatti kötöszködés, mivel érdemben nem tudsz hozzászólni, viszont unatkozol, mert magányos vagy, ami nem csoda hisz ki állna szóba 60-as iq-val rendelkező gyerekkel.

#23 a helyes válasz: Azért, mert anyuék sokat pálinkáztak szex előtt. Egyébként annyiban van igazad, hogy kérdőmondat valóban kezdődhet mert szóval, de más nem.

2021. nov. 2. 13:03
 26/37 anonim válasza:

Szerintem egy kapcsolat elengedhetetlen része a szex. És ez igaz a 40+ korra is. Ha 2-3 randi után nincs szex akkor szerintem felejtős a dolog.

Nincs semmi bajom a szexmentes kapcsolattal (mindenki úgy éli az életét ahogy akarja), csak nem értem.

2021. nov. 2. 14:57
 27/37 anonim válasza:

25:

Saját szemedben a gerendát sem, ugye? :)

KötöZködés. Mégnezt sem sikerült leírni, de a kérdezőbe belekötsz.


És igen, személyeskedj is kicsit, az nagy önérzet jól tükrözi a műveltségi deficitet és empátiai.

Az IQ-ra ugyanis nem lehet ennyiből következtetni, illetve nem lehetet volna, ha nem hozod szóba(mondjuk az “iq”-t sem sikerült helyesen leírni, de tőled nemnis várom el).

Gyerekként én is szóba hoztam a Porschét, Corradot, mindent ami tetszett, de nem lehetett nekem akkoriban.


Sajnos rossz hírem van. Pénzt lehet szerezni a fenti materiális dolgokra, de te az IQ-t csak kis mértékben lehet fejleszteni. Ha most csak álmodozol róla, sokkal nem lesz jobb később sem.


További szép napot, és járj emelt fővel, ha mindig csak lógatod, csak a kutyaszart látod az út mellett. :)

2021. nov. 2. 15:09
 28/37 anonim válasza:
26. Fontos persze a szex 40 felett is, de a konzervatívabb értékrendűek (és vannak ám ilyen férfiak is) csak olyannal akarnak szeretkezni, akiben bíznak, ismerik, éreznek valamit iránta. Ez meg általában nem a 2-3. randi. (És ez nem függ azzal össze. hogy később a párkapcsolatban mennyi szexet igényelnek.) Persze ha te logikád az, hogy gyorsan próbáljuk ki, mert ha az nem jó, minek tovább folytatni, akkor úgysem egymást keresitek.
2021. nov. 2. 15:33
 29/37 zol56 válasza:
Élet, társkereső, baráti társaság, koncert, itt. Számtalan lehetőség van. Mindenhol szűrni kell sajnos, de azért ki lehet fogni.
2021. nov. 2. 15:44
 30/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ne bántsátok egymást, nem ez volt a kérdés kiírásának célja.

2021. nov. 2. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!