Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamit nagyon rosszul csinálo...

Valamit nagyon rosszul csinálok, vagy tényleg ilyen a Tinder ?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerem és használom a Tindert, általában úgy vagyok vele, hogy letöltöm, pár hétig fent van a telefonomon, aztán törlöm a profilom és pár hónap múlva újra "próbálkozok".

A like-okkal és a matchekkel nincs probléma ( bár nyilván egy lánynak nagyobb a választék, mint nekem fiú létemre ).

A probléma azzal van, hogy amikor elkezdek valakivel beszélni, általában pár mondat után nem válaszol, vagy csak szimplán ilyen egyszavas válaszokat ad, mintha nem is érdekelném. Utóbbi esetben azt sem értem akkor miért állt velem párba.

Van olyan akivel már több hónapja tartom a kapcsolatot és barátok vagyunk, mert igazából mind a ketten csak ismerkedni szerettünk volna és nem feltétlen párkapcsolatot. Mondjuk ebben az esetben a távolság is nagy szerepet játszott.

De tényleg beszélgetünk pár mondatot, aztán felteszek egy nagyon egyszerű kérdést ( vegyük itt példának azt, hogy mi a hobbija ) és egyszerűen nem érkezik rá válasz.

Értem én, hogy fel kell kelteni az érdeklődését, meg mindenki más is ilyen kérdéseket tesz fel neki, de hogyan tudnék érdekes és izgalmas lenni, ha először nem ismerhetem meg őt és nem tudom, hogy mi az amit ő érdekesnek tart.

Veletek is ez szokott lenni az esetek nagy részében és tényleg ilyen emberekkel van tele az App, vagy változtatnom kéne a "chatelési stílusomon" és érdemes lenne máshogy megközelítenem az embereket ?


Jöhetnek saját tapasztalatok is lányoktól/fiúktól, mert engem nem elkeserít a téma, hanem kíváncsi vagyok.

Köszönöm a válaszokat



2021. júl. 13. 20:11
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

#29 hááát. igazából én is szeretem ha a csaj fogja magát és felutazik, amúgy legyezgeti is az ilyen az önbizalmam, ami nem árt. :D :D :D

Itt már én elkalauzolom, meg ilyenek. De pasiként realistább vagyok a "vakrandikat" illetően. :D

De mondom volt pár kellemes élményem is.


Persze, minden kapcsolat valahol kompromisszum. a másik hülyeségei téged kevésbé irritáljanak és fordítva, vagy a dilid passzoljon a dilimhez. :D :D


Hááát, azért egy kép többet mond ezer szónál egyébként.

De amúgy nincs kimondott zsáner hogy csak a fekete langaléták, van pár szempont amiből nem tudok engedni, de azért alap esetben ha szőkében fog meg valami, hát nem küldöm el csak mert szőke. :D

2021. júl. 14. 18:58
 32/37 anonim válasza:
na ezzel én is így vagyok, ha kopasz, hát legyen :D egy a lényeg, hogy fogjon meg benne valami és legyen értelem a szemében
2021. júl. 14. 19:01
 33/37 anonim válasza:

#26 "

Abból a 4-ből azok tartottak a legtovább és azok akartak engem leginkább, azok küzdöttek igazán akikkel keveset, vagy csak alig foglalkoztam." akkor k.. a sok ertelme volt a kapcsolatoknak 🤣🤣🤣🤣🤣

2021. júl. 14. 21:17
 34/37 anonim válasza:
#33: Látom a lényeg nem ment át, de okoskodni azért tudsz. Szánalom.
2021. júl. 14. 22:36
 35/37 anonim válasza:

Lényeg, hogy egy nőt ma úgy tudsz megfogni, ha játszod az elérhetetlent, mert így is van már több ezernyi "udvarlójuk" tinderen, akik a szarjukat is megennék.


Azzal fogod felkelteni az érdeklődését, ha kihívást nyújtasz számára, nem azzal, ha beállsz a sorba a többi közé.

2021. júl. 14. 22:42
 36/37 anonim válasza:
Ez sajna ilyen. Igazából mindegy mit írsz, nem az számít nekik.
2021. nov. 15. 03:36
 37/37 anonim válasza:
Hát én kurtam már le pár nőt Badoon keresztül... Volt közte husis is, meg vékonyka is... Meg bomba is.. Gyerekkel. Szóval szerintem van értelme...
2022. máj. 3. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!