Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamit nagyon rosszul csinálo...

Valamit nagyon rosszul csinálok, vagy tényleg ilyen a Tinder ?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerem és használom a Tindert, általában úgy vagyok vele, hogy letöltöm, pár hétig fent van a telefonomon, aztán törlöm a profilom és pár hónap múlva újra "próbálkozok".

A like-okkal és a matchekkel nincs probléma ( bár nyilván egy lánynak nagyobb a választék, mint nekem fiú létemre ).

A probléma azzal van, hogy amikor elkezdek valakivel beszélni, általában pár mondat után nem válaszol, vagy csak szimplán ilyen egyszavas válaszokat ad, mintha nem is érdekelném. Utóbbi esetben azt sem értem akkor miért állt velem párba.

Van olyan akivel már több hónapja tartom a kapcsolatot és barátok vagyunk, mert igazából mind a ketten csak ismerkedni szerettünk volna és nem feltétlen párkapcsolatot. Mondjuk ebben az esetben a távolság is nagy szerepet játszott.

De tényleg beszélgetünk pár mondatot, aztán felteszek egy nagyon egyszerű kérdést ( vegyük itt példának azt, hogy mi a hobbija ) és egyszerűen nem érkezik rá válasz.

Értem én, hogy fel kell kelteni az érdeklődését, meg mindenki más is ilyen kérdéseket tesz fel neki, de hogyan tudnék érdekes és izgalmas lenni, ha először nem ismerhetem meg őt és nem tudom, hogy mi az amit ő érdekesnek tart.

Veletek is ez szokott lenni az esetek nagy részében és tényleg ilyen emberekkel van tele az App, vagy változtatnom kéne a "chatelési stílusomon" és érdemes lenne máshogy megközelítenem az embereket ?


Jöhetnek saját tapasztalatok is lányoktól/fiúktól, mert engem nem elkeserít a téma, hanem kíváncsi vagyok.

Köszönöm a válaszokat



2021. júl. 13. 20:11
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Az egyik legfontosabb az, hogy lekoptatod az összes incelt.

Ők rögtön le akarnak húzni a szintjükre, miszerint az összes nő a pénzre és a kigyúrt, jóképű palikra hajt. Nem szabad egy kalap alá venni a nőket, mert csak megkeseredsz és nem lesz motivációd arra, hogy erőfeszítést tegyél. Márpedig a nőket el kell bűvölni, meg kell hódítani, jobbnak kell lenned a többinél, akikkel még ismerkedik. Ez egy verseny.

Néha veszítesz, néha nyersz. De ha meg sem próbálod, akkor tuti veszítesz.

2021. júl. 14. 08:31
 12/37 anonim válasza:

#10. az hogy idézőjelbe tetted a "csaj" szót az azt jelenti hogy csak annak adod ki magad, vagy travi vagy? :D :D :D


Amúgy ha igazából nőből lennél, akkor ez lenne ott a kivétel.

Bár biztos vannak ilyen kivételek még ott, de ők ezzel sajna kompenzálnak a külsejükön, de ezügyben én vagyok finnyás.

2021. júl. 14. 09:20
 13/37 anonim válasza:

#12 a csaj számomra nem egy felnőtt nőre való jelző, azért tettem idézőjelbe. Csak mivel sokan úgy emlegetik, hogy a csajok a tinderen, ezért gondoltam én is ezt a kifejezést használom. Nem értem miért épp egy ilyen dolog jut eszedbe róla.

Igazából nőből vagyok. És a külsőmmel sincs baj, nem kompenzálás az, hogy nagyjából normális vagyok az ottani felhozatalhoz képest.

2021. júl. 14. 09:34
 14/37 anonim válasza:

"Márpedig a nőket el kell bűvölni, meg kell hódítani, jobbnak kell lenned a többinél, akikkel még ismerkedik. Ez egy verseny."


Ennyit nem ér egyik se, és ezt valószínűleg ők is tudják magukról, azért vannak oda azokért a pasikért, akik figyelmen kívül hagyják őket.


Ne butítsd itt a népet ilyen szövegekkel, már nem az 1800-as években vagyunk, hogy "udvarlással" el lehessen érni bármit. Ma már neked kell lenni a "nyereménynek", a ciginek amit eltiltanak tőle, de csak azért is be akarja venni a szájába.

2021. júl. 14. 09:52
 15/37 anonim válasza:

#13, jaértem.. Manapság fejben elég kevés az igazi nő 35-40 év alatt, nagyon kislányok tudnak még lenni, amivel amúgy nincsen baj sok esetben. :D :D :D


A "külsővel nincs baj" az mondjuk relatív és ízlés kérdése, de ha igaz lenne valóban akkor első blikkre hozzáállásban szuper lenne ez a dolog, de általában az a tapasztalat hogy valahol van valami gáncs a lecsóban., fél év múlva kiderül hogy pszichopata és mindenhol megfigyel, az ágyban baromi prűd csak leoltott villanynál és csak tengeri csillagot tud játszani, vagy valaki más gyereke. :D :D

2021. júl. 14. 10:21
 16/37 anonim válasza:

" Ez egy verseny.*** már nem az 1800-as években vagyunk, hogy "udvarlással" el lehessen érni bármit"

És már vesztettél is, így kihullott a vetélytárs. Amíg te duzzogsz az általad képzelt világ igazságtalanságán, addig az élelmesek viszik a nőket.

Kérdező, erre kell nagyon odafigyelned. Ha már odáig jutsz, hogy az erőfeszítést se vagy hajlandó megtenni, máris vége a játéknak. Nem kell duzzogni a sikertelenségen, menni kell tovább. Az alternatívát olvashattad. Lehet, hogy a nő választ, de a férfi a vadász.

2021. júl. 14. 10:42
 17/37 anonim válasza:

#15 Azért gondolom, hogy külsőre nem lehet nagy baj, mert bejön a pasiknak, amit látnak. A testalkatom teljesen normális (nem vagyok elhízva, és nem vagyok anorexiás sem). Szerintem arcra sem lehet nagy gond, mert mindig pozitív visszajelzéseket kapok (nyilván ezer dologba tudnék magamon belekötni, és szoktam is)

Az ágyban nem vagyok prűd.

Egyedül, önállóan élek. Van hobbym, rendezettek a körülményeim, nincs gyerekem, volt férjem, el nem felejtett exem, háziállatom stb. Családommal, barátaimmal, környezetemmel normális a kapcsolatom.


Viszont marhára nem bírom, hogy ha valakivel találkozok (többször is), akkor mellettem még másokkal is randizik. Tiszteljük meg egymást annyira, hogy egymásra koncentrálunk, mert ha erre nem képes, akkor gondolom annyira nem is érdeklem, vagy azt sem tudja mit akar. Szóval az ilyen offos nálam. Aztán ott vannak, akik csak chatelni akarnak, találkozni nem. Meg, akik egy héten egyszer érnek rá. Szóval ezek miatt kb alig jutok el egy értelmes ismerkedésig. És még utána szoktak olyan dolgok kiderülni, hogy gyereke van csak elfelejtette megemlíteni (ha előre szól, akkor nem probléma, de utólag beközölni az már egyfajta hazugság nálam), vagy még mindig az exével él, csak épp nem mondta el. Vagy minden nap iszik alkoholt. Volt, aki szemrebbenés nélkül mellettem ülve írt vissza a társkeresőn nőknek. Szóval tökéletesen beleválasztok, aztán meg, ha jön végre egy normális, akkor már az is gyanús. Vajon tényleg normális, vagy ez csak eltelerés valamiről? Szóval marhára nem könnyű úgy ismerkedni, hogy nem csak kalandot keresek.

2021. júl. 14. 10:46
 18/37 anonim válasza:

#17 ez eddig amúgy tök jól hangzik, akkor nem tudom mi lehet a probléma, lehet vidéken vagy? :D :D :D


Amúgy a párhuzamos randizás/ismerkedés manapság még határeset, belefér amig egyrészt nem tagadja le, és amig nincs kimondva hogy próbáljuk meg. De anno volt olyan hogy Tinderes randin ecseteltük hogy nééézd meg milyen rémek vannak fenn, és az orra előtt huzigáltam párat balra, és röhögtünk ezen. :D :D


De az alap hozzáállás, meg a fent leírt egyébként egész jól hangzik.

2021. júl. 14. 10:51
 19/37 anonim válasza:

#18 az együtt nézegetés az tök poénos lehet, az más tészta :D


Amikor Budapesten éltem sem voltam sikeresebb az ismerkedésben. Jelenleg Bp-től 40 percre egy nagyvárosban élek. És budapesti ismerkedés sem akadály számomra. Viszont a budapesti férfiak első kérdése mindig az, hogy mikor járok Pesten. Vagyis találkozna, ha felmennék. És ez annyira lusta és férfiatlan számomra. Nem várom el, hogy eljöjjön ide, mindig egy köztes megoldást keresek. Amikor beközlöm, hogy mostanában nem járok fent (nem azt jelenti, hogy egy találkozóért nem emelném fel a fenekem), akkor már egyből nem vagyok érdekes, mert ő ugyan nem utazgat.

Volt, aki utólag megmondta (én mentem az ő városába az első találkozón), hogy ő biztosan nem jött volna el hozzám, vagyis ha én nem megyek, akkor nem találkozunk. Kérdeztem, hogy miért nem jött volna? Azt mondta, hogy azért, mert nem költ feleslegesen üzemanyagra, ha esetleg nem lesz semmi az ismerkedésből.

Ja és ha már anyagiak. Kifejezetten nem szeretem a beülős találkozókat. Mindig sétát javaslok. Aztán, ha úgy alakul, akkor max beülünk valahova és akkor is csak valami olcsóbb dolgot kérek, mert úgy sem engedik, hogy fizessek és nem akarom terhelni a pénztárcáját.

2021. júl. 14. 10:59
 20/37 anonim válasza:

Nekem az élő chat és ismerkedős oldalak jöttek be. Amúgyis beszélni tudok, szeretek inkább, mint sablonosan írogatni.

Nekem ez, hogy leveleket írogassak napi 20 - 30 nőnek, aztán várjak a csodára, nekem ez nem jött be.

Persze, tudom, hogy a nőknek kényelmesebb, hogy nem kell gondolkodni, rögtönözni, mint egy személyes beszélgetés során, továbbá így kedvükre válogathatnak melyikek tűnnek a legjobb partiknak, amelyikeket egyáltalán válaszra méltatják, de én inkább maradok az élő chatél.

Annak az az előnye, hogy ott csak és kizárólag veled beszél! Nem kell hosszú órákat vagy akár napokat várnod, hogy egyáltalán megnézze az üzeneted(persze vissza írni nem fog...), hanem egyből kiderül, hogy egyáltalán a legsablonosabb kommunikációs formában tudtok e kommunikálni.

Ha nem, akkor legalább tudod, hogy felejtős és viszlát. Ha igen, akkor meg akár már másnap randiztok és kiderül minden!

Míg te még mindig a csodára vágysz Tinderen és társain, hogy valaki visszaírjon...

Persze, az élő chatnek is megvan a maga hátránya! Ugyebár, az összes egysejtű - "Szia, Mizu?", küldök egy képet a farkamról - pasas meg pedofil oda gyűlik össze, és mire ráír egy normális pasi a nőre, addigra már elege van az egészből, és te sem tudsz vele értelmesen kommunikálni...

Arról már nem is beszélve, hogy az ilyen chates oldalak rendszeresen roskadoznak az ötször annyi hímtők, mint nőtől, és itt is fél napokat elvagy, mire egyáltalán tudsz beszélni egy nővel...

Mindenki maga döntse el, neki melyik a jobb!

2021. júl. 14. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!