Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamit nagyon rosszul csinálo...

Valamit nagyon rosszul csinálok, vagy tényleg ilyen a Tinder ?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerem és használom a Tindert, általában úgy vagyok vele, hogy letöltöm, pár hétig fent van a telefonomon, aztán törlöm a profilom és pár hónap múlva újra "próbálkozok".

A like-okkal és a matchekkel nincs probléma ( bár nyilván egy lánynak nagyobb a választék, mint nekem fiú létemre ).

A probléma azzal van, hogy amikor elkezdek valakivel beszélni, általában pár mondat után nem válaszol, vagy csak szimplán ilyen egyszavas válaszokat ad, mintha nem is érdekelném. Utóbbi esetben azt sem értem akkor miért állt velem párba.

Van olyan akivel már több hónapja tartom a kapcsolatot és barátok vagyunk, mert igazából mind a ketten csak ismerkedni szerettünk volna és nem feltétlen párkapcsolatot. Mondjuk ebben az esetben a távolság is nagy szerepet játszott.

De tényleg beszélgetünk pár mondatot, aztán felteszek egy nagyon egyszerű kérdést ( vegyük itt példának azt, hogy mi a hobbija ) és egyszerűen nem érkezik rá válasz.

Értem én, hogy fel kell kelteni az érdeklődését, meg mindenki más is ilyen kérdéseket tesz fel neki, de hogyan tudnék érdekes és izgalmas lenni, ha először nem ismerhetem meg őt és nem tudom, hogy mi az amit ő érdekesnek tart.

Veletek is ez szokott lenni az esetek nagy részében és tényleg ilyen emberekkel van tele az App, vagy változtatnom kéne a "chatelési stílusomon" és érdemes lenne máshogy megközelítenem az embereket ?


Jöhetnek saját tapasztalatok is lányoktól/fiúktól, mert engem nem elkeserít a téma, hanem kíváncsi vagyok.

Köszönöm a válaszokat



2021. júl. 13. 20:11
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
#20 Leírod, hogy milyen élő chat oldalak vannak? Szívesen kipróbálnám. Lehet, hogy tök gáz, hogy nem tudom, biztos már öreg vagyok és azért nem vagyok képben :D
2021. júl. 14. 11:09
 22/37 anonim válasza:

A chat.hu volt régen jó oldal! 14 - 15 éve még az volt a chates oldalak királya! Nagyon sok randim volt onnan!

Csúcsidőben mindig 3500 - 4000 emberrel tudtál chatelni! Ennyi ember közül ha csak 1500 nőt számoltunk, akkoris mindig eggyel legalább eljutottál a randiig!

Ma már az is egy kalap sz.r... Tele van kanos, abberált barmokkal, akik a még megmaradó pár 200 - 300 nőnek is hamar elveszik a kedvüket az élő chates ismerkedéstől, és inkább letörlik magukat onnan...

Nem tudom, honnan került elő 15 év alatt ez a sok abberált...

De, a női társadalom is bőven változott azóta! Akkoriban ráírtam 10 lányra, és kilenccel eljutottunk minimum az MSN - ig!

Ma már ott ráírok egy nőre, cseszik visszaírni...

A társkereső oldalak tudják, hogy ma már az internetes társkereső oldalak tele vannak beképzelt lotyingerekkel, meg kanos pasikkal, és pont ezért nagy üzlet nekik a társkeresés! Ezért jöttek létre a fizetős társkereső oldalak!

2021. júl. 14. 11:16
 23/37 anonim válasza:

a chat.hu oldalon én is chateltem még vagy 15 éve, de akkor csak ilyen szabadidő eltöltés céljából :) Nem is gondoltam, hogy az még működik :)

Hát igen, a tűt a szénakazalban kell keresni, mert férfiak és nők között is bőven van érdekes ember a társkeresőkön. Nehéz közöttük megtalálni a normálisat.

2021. júl. 14. 11:25
 24/37 anonim válasza:

Addig volt jó, amíg sok ingyenes társkereső volt. Talalka.hu, love.hu, barátikör, chat.hu, 777sms, az volt az aranykor! Ha még Budapesten is laktál, akkor bármikor be lehetett csajozni és nem szomorkodtál, ha az egyik nem jött össze, mert ott volt a többi.

Örülök, hogy abban a korban voltam fiatal, ma annak ellenére sokkal nehezebb a férfi dolga, hogy sokkal nagyobb a választék.

Csak a love.hu maradt meg félingyenesnek de ott csak a spamok aktívak, meg a nők, akik 20 éve regisztráltak és még mindig ott múlatják az időt.

2021. júl. 14. 11:29
 25/37 anonim válasza:
a facebook társkeresője se rossz szerintem, ott legalább nem kell fizetni és lehet paraméterezni is
2021. júl. 14. 11:31
 26/37 anonim válasza:

"És már vesztettél is, így kihullott a vetélytárs. Amíg te duzzogsz az általad képzelt világ igazságtalanságán, addig az élelmesek viszik a nőket.


Kérdező, erre kell nagyon odafigyelned. Ha már odáig jutsz, hogy az erőfeszítést se vagy hajlandó megtenni, máris vége a játéknak. Nem kell duzzogni a sikertelenségen, menni kell tovább. Az alternatívát olvashattad. Lehet, hogy a nő választ, de a férfi a vadász."


Ez nem duzzogás, ez a tapasztalatom. Nem tudom hogyan veszthettem, hiszen 4 barátnőm volt eddig, akkor 4-szer nyertem, de mégis vesztettem?


Abból a 4-ből azok tartottak a legtovább és azok akartak engem leginkább, azok küzdöttek igazán akikkel keveset, vagy csak alig foglalkoztam.


Érdekes módon akiknek megadtam a figyelmet és törődést leszartak és egy idő után kidobtak mint egy elhasznált rongyot.


Szóval tapasztalatból beszéltem, de köszönöm, hogy elmondtad a véleményed.

2021. júl. 14. 13:33
 27/37 anonim válasza:

Irtam neked frankó bio-t:

"Wiener-Waldau lovag, miután különösen kedvelt, egyszer megkérdezte tőlem, hogy nem volna-e kedvem Patience-ot feleségül venni. Elvettem. És ezzel felakasztottam magam. Nagyon szerettem őt. Megszökött tőlem. Elment kasszírnőnek Debrecenbe."

Ja, nem én, Krúdy.

Viccet félretéve, volt olyan T-s kalandom, hogy 6000 [hatezer] üzenetet váltottam egy nővel. Nem lett esküvő.

2021. júl. 14. 18:40
 28/37 anonim válasza:

#19

Egyébként abszolút megértem azokat a pasikat akik nem indulnának meg.. Indultam én is már meg eleget. volt sokszor jó is, de sokszor "kárvolt". Biztos van az a nő akiért elindulnék, de szeretnék én is ahogy a többi pali biztosra menni.


De ha ennyire jól adod elő, reggel már megfordult a fejemben hogy azt mondom dobj már egy képet hogy mi lehet a problem. :D :D :D

Amúgy a séta az teljesen hibátlan első találkára, én is azt szoktam szervezni.. abból még BÁRMI lehet akár. :D :D :D

2021. júl. 14. 18:40
 29/37 anonim válasza:

ja, mégegy: Szombat, Budapest belváros. Késő volt már, inkább vasárnap. Odajön egy nő. Csinos, szerintem nem volt 30. Ő jön oda, leül, beszélgetünk vagy egy órát. Nem hiába eszem itt a kefét, szóval nyitott voltam. Egy rendes nő, asszonynak való, csillogó szemű mosolygós. Nem ilyen pumpaszájú insta maca. Telefonszám csere, 2 puszi búcsúzáskor. Másnap ráirtam. Válaszolt. Megint.. Megnevettettem..

És azóta huss - eltűnt. Nincs recept.

2021. júl. 14. 18:49
 30/37 anonim válasza:

#28 és akkor ne induljon meg egyik fél sem, és akkor ennyi volt az egész :D


Nincs ebben semmi előadás, semmi ferdítés. Nyilván nekem is ezer meg egy hibám van, mint mindenkinek. Egy kapcsolatban mindkettő félnek kell kompromisszumot kötni, a kérdés csak az, hogy ki mennyire tudja elfogadni az én hülyeségeimet, meg persze én is a másikét.

Nem hiszem, hogy kép alapján tudnál ítélni, mert az csak egy külső. Lehet neked a fekete hosszú hajú lányok tetszenek, én meg pont nem az vagyok. Vagy lehet neked az alacsonyak tetszenek én meg magas vagyok stb.

2021. júl. 14. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!