Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális férfiként hol...

Aszexuális férfiként hol érdemes próbálkozni pár kereséshez? App ötlet?

Figyelt kérdés

Igen, mielőtt jön kérdés, volt már barátnőm, de ők szaktársak/barati társaság tagjai voltak, viszont felköltöztem pestre mester képzés miatt, és korona miatt kb nem ismerem a szaktarsakat se, nem sok új ismerősöm lett, így gondoltam ha már budapest a lehetőségek városa, esetleg valami online appot vagy valamit tudnátok-e ajánlani ahol fel lehet esetleg ezt tüntetni, hogy ne 30/29 match legyen kuka csak mert kiderül utólag.


24/F



2021. júl. 7. 00:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Olyan jó hogy ezt más akarja megmondani nekünk. Van különbség aközött hogy szar a szex vagy sem, meg aközött hogy még mielőtt először is szexeltem volna, akkor sem nagyon érdekelt a dolog.


Szextől függetlenül ugyan úgy szükségünk van ölelésre, imádok összebújni, van szép érzékem , stb..


Én se megyek oda máshoz hogy "neked nem is a zöld szín a kedvenced, hanem a kék, csak eddig még soha nem láttál igazi kéket...

2021. júl. 10. 12:25
 12/16 anonim válasza:
10, úgy bírom, mikor emberek nem tudják elfogadni, hogy nem mindenki akar szexelni, de attól még vágyhat egy társra. Ez az egész kb. olyan, mintha valakit, aki szaglás képessége nélkül született, próbálnál meggyőzni arról, hogy milyen jó illata van egy parfümnek. Hogy nem érzi az illatát? Hát de az nem lehet, hiszen van orra, akkor biztos érzi, csak még nem találta meg az igazit, szaglásszon csak tovább, ugye? Nyilván.
2021. júl. 10. 12:49
 13/16 anonim válasza:
de ha meg nem akarsz dugni mi a francnak egy kolonc a nyakadra? Normális vagy te? Ha ennyi felesleges szabad időd van meg pénzed inkább adakozz a szegényeknek, még akkor is nagyobb jót teszel a világnak, inkább mint hogy pióca nőkre pazarold mindened... de hát vannak ilyen emberek akik kérik az ostort, gj wp
2021. júl. 10. 12:57
 14/16 anonim válasza:
Arra nem gondoltál, hogy vannak aszex nők is?
2021. júl. 10. 13:09
 15/16 anonim válasza:
A szegények ne fialjanak mint a barmok, ne mások jótékonykodására alapozzanak. Talán nekik nem kellene baxxni mint a nyulaknak, kevesebb gondjuk lenne.
2021. júl. 10. 14:45
 16/16 anonim válasza:

A facebookos aszex csoportot nagyon nem ajánlom!

Félhülyék, tévképzetesek, mindenféle ostoba kérdőívvel, meg semmilyen közösségépítő taktikával. Szánalmas egy társaság.

2021. aug. 15. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!