Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális férfiként hol...

Aszexuális férfiként hol érdemes próbálkozni pár kereséshez? App ötlet?

Figyelt kérdés

Igen, mielőtt jön kérdés, volt már barátnőm, de ők szaktársak/barati társaság tagjai voltak, viszont felköltöztem pestre mester képzés miatt, és korona miatt kb nem ismerem a szaktarsakat se, nem sok új ismerősöm lett, így gondoltam ha már budapest a lehetőségek városa, esetleg valami online appot vagy valamit tudnátok-e ajánlani ahol fel lehet esetleg ezt tüntetni, hogy ne 30/29 match legyen kuka csak mert kiderül utólag.


24/F



2021. júl. 7. 00:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
AceApp, és OkCupidon is be lehet állítani. (Tán Tinderen is, de nem emlékszem erre pontosan)
2021. júl. 7. 00:38
 2/16 anonim válasza:
+1 az AceApp-hez. Van rajta elég magyar.
2021. júl. 7. 00:42
 3/16 anonim válasza:
Nem mindegy hogy pár keresés vagy párkeresés.
2021. júl. 7. 08:53
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi köszi 😊
2021. júl. 7. 09:51
 5/16 anonim válasza:
Az AceAppot nem tudom letölteni (iOS), azt írja nem érhető el a régiómban, másnál is van ilyen probléma?
2021. júl. 7. 10:49
 6/16 anonim válasza:
Van facebookon magyar aszex társkereső csoport
2021. júl. 9. 07:49
 7/16 anonim válasza:
Bocsánat a kérdésért, csak szeretnélek érteni. Ha szex keres társat, az azt jelenti, hogy kizárólag romantikus, lelki kapcsolatra vágysz, szexmentesen?
2021. júl. 9. 16:34
 8/16 anonim válasza:
Elírtam, szóval HA ASZEXUÁLIS ILLETŐ KERES társat. Így értettem.
2021. júl. 9. 16:35
 9/16 A kérdező kommentje:

Személy függő is.

Nincs vágyam arra hogy valakit leteperjek vagy ilyesmi, szóval alapból megvagyok szex nélkül. De pl az hogy a párom kíván, az jól esik, és volt exem aki pl igényelte is, én nem zárkóztam el a dologtól, mert jó volt neki örömet is okoznom.

Tisztáztuk hogy valószínűleg nem fogok tudni elmenni, meg stb, de lényeg hogy nem ragaszkodok a szexmentességhez, de tőlem se várja el hogy bárhol bármikor.



Egyik aszex csaj ismerősöm is kb hasonlóan áll hozzá a dologhoz az ő kapcsolatukban. De van akinek pl a szex nem fér bele, vagy akár kényelmetlenül is érzi magát ha feljön, stb. Szóval fokozatai vannak

2021. júl. 10. 01:24
 10/16 anonim válasza:
már nem azért, de milyen aszexuális az aki párt keres ?!?! Az, hogy eddig olyan nővel akadtál össze akikkel szar a szex nem azt jelenti hogy te nem akarsz szexelni, lol ... egy aszexuális embert a nők sem érdekelnek (nem homokosilag)
2021. júl. 10. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!