Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szép nők! Teljesen őszintén,...

Szép nők! Teljesen őszintén, milyen elvárásaitok vannak egy férfitől ahhoz, hogy beindulhasson veletek egy jó kapcsolat, ami teljesen kielégítőnek számít minden téren?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a következőre: Milyen igényeitek vannak?


- Milyen testalkattal kell rendelkeznie az illetőnek?

( pl: kigyúrt? )


- Havonta mennyi pénzt kell belefektetnie a kapcsolatba?


( Mennyit kell költeni rátok havonta, akár azáltal, hogy anyagilag támogat benneteket a férfi és/ vagy akár úgy értve, hogy összességében havonta bármilyen igényeitek kielégítését milyen összeggel kell szerintetek finanszírozni? )


- Milyen személyiséggel rendelkeznie az illetőnek?


( Humoros, komoly, domináns, alkalmazkodó stb) (?!)


Végül:


Tételezzük fel, hogy nagyon komoly a természete egy férfinak.

Jóllehet akár olyannyira is, hogy az sok esetben csak lehúzza szellemi színvonalon azt a felet, aki túlságosan a jó kedvet részesíti előnyben nőként és az kell a mindennapokhoz. Sok nő meglátása szerint ez így van. (Ez bizonyos szempontból talán érthető)

Az más kérdés, hogy valakit komollyá tett az élet

(család, körülmények stb)

De erről nem a nő tehet, ezt maximum elfogadhatja, vagy megértheti, ha akarja.


De ennek kapcsán az a kérdésem még, hogy összességében, ha a túl komoly természet fennáll, ami a részetekről visszataszító lehet a másik fél értékelését illetően, amennyiben lehetőséget láttok egy kapcsolatra, akkor mi másban kell jónak lenni ahhoz, hogy ezt az állapotot működőképesre iktatva ellensúlyozni lehessen?


Legyen több pénz, jobb életszínvonal és kiemelkedően jó férfi test?


Nem közvélemény kutatást végzek, csak a jövőt illetően kíváncsi vagyok a véleményetekre. Úgy gondolom, hogy kell és van is mit tapasztalni, tanulni ismeretekben ahhoz, hogy valaki jobban megérthessen benneteket nőket.


Kérlek benneteket, minden általatok vélt releváns információt és életkort írjatok a saját válaszaitokhoz.



2021. jún. 12. 23:00
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Nem tudom mit jelent nálad a "komoly természet". Búskomorság?Depresszió? A legjobb, ha ezt megoldod, mielőtt kapcsolatot kezdenél. Azért írom ezt, mert volt részem ilyenben. A férfi tőlem várta a megváltást, hogy majd azért, mert szerelmes, elmulik a depresszioja. Az elején persze nem tűnt fel, hogy nincs rendben valami. Aztán ahogy teltek a hónapok, egyre nyomasztóbb lett az örökös befordultsaga, rossz hangulata, hogy vele mindig csak rossz dolgok történnek.. 2 lábon járó panaszlada volt, de tényleg. Engem meg szépen lassan padlóra küldött az az érzés, hogy bármivel próbálkozok, nem tudom jobb kedvre hangolni. Szóval befordultam én is, míg végül azt nem mondta nekem, hogy neki ez nem megy, ő vidám szeretne lenni, arra van szüksége hogy valaki jó kedvre hangolja, így inkább szakít...En pedig nem tehettem mást, mint tanultam a hibámból, és inkább nem jövök össze depresszióval küzdő emberrel,amig nincs rendben magával.
2021. jún. 17. 12:35
 22/26 A kérdező kommentje:

Maximum búskomorság. Azért ott nem tartok, hogy hátat fordítok egy olyan nőnek, akivel jó együtt lenni és felvidít. Mert egyébként simán fel lehet vidítani szerintem a magam fajta embert. És én biztosan megtudnék becsülni egy olyan nőt, aki erre képes, vagy ilyen célja van. Egyébként a szerelem sok mindenre jó. valakinél az megoldás lehet, lehet valakinél az sem.

Akinek meg párkapcsolat hiányzik, mint nekem és sokan másoknak is, az hiába megy orvoshoz, hiába szed gyógyszert stb, a hiányt az egy nő tudja megoldani, nem szöveg, meg tanács, meg gyógyszer. A három közül egyik sem nő. Egy jó társ az szerintem nagyon sok dolgot felülmúl és old meg. A jelenlétével, az érintésével, vagy éppen azzal , hogy meghallgatja a másik oldalát. Szóval ne becsüld le magad , mert szerintem nem jó embert fogtál.

Sok férfinek jó lenne az , ha megpróbálnák jobb kedvre hangolni.


Ugye lehet okosan hülyéskedni, meg hülyén okoskodni.

Vannak nagyobb sikerek, vannak szerényebb próbálkozások egy jó kedvre derítésnél. Akármelyiket veszem figyelembe, mind a kettő értékes lehet egy erre fogékony embernek.

2021. jún. 17. 12:56
 23/26 A kérdező kommentje:
És ez a búskomorság, sem búskomorság, hanem inkább szimpla komolyság, ami az arcomon van. Azt gondolom, hogy ez nem az a szint, amiből nincs kiút.
2021. jún. 17. 12:58
 24/26 anonim válasza:

21-es a baj igazából. Csak akkor kell a pasi ha vigyorog, bájolog ( megcsalja ), tele van pénzzel és utaztatja, kitartja.


Ha érez, elszomorodik, elkomolyodik akkor már nem 'stabil'. Aztán a nők stabilak? Minden nap minden hónapban össze vissza változnak.


Borzasztóak a mai nők.


Én ilyen kitartani valót mint a 21-es tuti nem szeretnék.


A bájolgó, vidám pasik pedig kompenzálnak. Alap természete egy férfinak hogy kevesebbet vicsorog, vigyorog, mert az állatvilágban is ez az aggresszió jele. Inkább attól kellene tartani aki állandóan vigyorog, ott valami nincs rendben.

2021. jún. 17. 13:14
 25/26 anonim válasza:
21: bírom, amikor valaki ilyen következtetéseket von le egy hozzaszolasbol :D egészségedre.
2021. jún. 17. 13:29
 26/26 anonim válasza:
22: Vannak olyan nők, akik a komoly férfiakat szeretik. Ha csak szimplán komoly vagy, és nem küzdesz depresszióval vagy egyéb lelki gonddal, azzal semmi baj nincsen. De azért próbálj lazítani, kikapcsolni néha :)
2021. jún. 17. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!