Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szép nők! Teljesen őszintén,...

Szép nők! Teljesen őszintén, milyen elvárásaitok vannak egy férfitől ahhoz, hogy beindulhasson veletek egy jó kapcsolat, ami teljesen kielégítőnek számít minden téren?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a következőre: Milyen igényeitek vannak?


- Milyen testalkattal kell rendelkeznie az illetőnek?

( pl: kigyúrt? )


- Havonta mennyi pénzt kell belefektetnie a kapcsolatba?


( Mennyit kell költeni rátok havonta, akár azáltal, hogy anyagilag támogat benneteket a férfi és/ vagy akár úgy értve, hogy összességében havonta bármilyen igényeitek kielégítését milyen összeggel kell szerintetek finanszírozni? )


- Milyen személyiséggel rendelkeznie az illetőnek?


( Humoros, komoly, domináns, alkalmazkodó stb) (?!)


Végül:


Tételezzük fel, hogy nagyon komoly a természete egy férfinak.

Jóllehet akár olyannyira is, hogy az sok esetben csak lehúzza szellemi színvonalon azt a felet, aki túlságosan a jó kedvet részesíti előnyben nőként és az kell a mindennapokhoz. Sok nő meglátása szerint ez így van. (Ez bizonyos szempontból talán érthető)

Az más kérdés, hogy valakit komollyá tett az élet

(család, körülmények stb)

De erről nem a nő tehet, ezt maximum elfogadhatja, vagy megértheti, ha akarja.


De ennek kapcsán az a kérdésem még, hogy összességében, ha a túl komoly természet fennáll, ami a részetekről visszataszító lehet a másik fél értékelését illetően, amennyiben lehetőséget láttok egy kapcsolatra, akkor mi másban kell jónak lenni ahhoz, hogy ezt az állapotot működőképesre iktatva ellensúlyozni lehessen?


Legyen több pénz, jobb életszínvonal és kiemelkedően jó férfi test?


Nem közvélemény kutatást végzek, csak a jövőt illetően kíváncsi vagyok a véleményetekre. Úgy gondolom, hogy kell és van is mit tapasztalni, tanulni ismeretekben ahhoz, hogy valaki jobban megérthessen benneteket nőket.


Kérlek benneteket, minden általatok vélt releváns információt és életkort írjatok a saját válaszaitokhoz.



2021. jún. 12. 23:00
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Kérdező!

Lehet hasonlítunk én is elég komoly vagyok.


Vannak normális nők, én nem vagyok totál nőgyűlölő ( csak kicsit ).


Az a baj ezekkel az ún. 'normális' nőkkel, hogy nem ismerkednek. Ahogy mondtam is, család, barinők, munka, kutya-macska, hobbik, tanulás, önfejlesztés ( ez a kedvencem ) - ezekkel foglalkoznak.

Pedig társas lény az ember, és ha csak 40 körül kezdenek el 'alább adni', magyarul ISMERKEDNI és TÁRSRA lelni ,akkor már késő mert egy 35-40 közötti férfinak nem egy 40 körüli kiégett nő kell.


Jóval korábban el kell kezdeni fixálni az életnek ezt a részét. De ez nem élvez náluk prioritást csak amikor már túl késő.


Ez a baj.

2021. jún. 14. 13:29
 12/26 anonim válasza:

Lehet vannak gondjaim, gyerekkorból stb., DE!


Van munkám, dolgozok, pénzt keresek ( nem sokat de pont eleget talán ), van egy normális tiszta és karbantartott külsőm, olvasok híreket, és nem vagyok elvakult semmilyen irányba. Rendes családból jövök és beszélek idegen nyelvet is.

Komoly kapcsolatot keresek, persze van 'esetem' de azért kőbe nincsen sok minden vésve.


Mégis 35 évesen itt állok ( most épp ülök ) és semmi, nulla. Esély? Lehetőség? Semmi. Havonta esetleg egy-egy online érdeklődés ( most már csak 1 helyen vagyok fent ), és ennyi. Nem adnak esélyt.

Online bombázva vannak 500-1000 pasi által és csak a top 5-20%-nak van esélye.

Erre van a híres 80-20%-os szabály. Magyarul a nők 80%-a a férfiak 20%-ra pályázik.


Magyarul ez a 20% osztozik 80% nőn. A többi 80% férfi meg rohadhat egyedül. Ezért 'csalják' meg a nőket, ami igazából nem megcsalás, egyszerűen náluk csak ezek a Mr. 5 és Mr. 20% típusú TOP férfiak jöhetnek szóba. Azok pedig hülyék lennének megállapodni bármelyikkel...


Na mindegy....szívás az egész

2021. jún. 14. 13:33
 13/26 A kérdező kommentje:

Az bizony, hát tudnék mesélni én is dolgokról!


Most ha ezt előre tudtam volna gyerekkorban, hogy ilyen állapot kialakulhat,

akkor toltam volna as focit annyira, hogy abból kiemelkedően teljesítsek és ki tudja már hol lennék.

Egy Szoboszlai Dominik, vagy Dzszudzsák Balázs, ha hazajönnek ide, nincs gondjuk a nőket, mert azok a kegyeiket keresik.


átlagfizetéssel, normális külsővel , jó emberként semmit nem jelent egy nőnek egy férfi. Ez az igazság.

2021. jún. 14. 13:56
 14/26 anonim válasza:

Nézd azért ez kétoldalú dolog. Én átlag nőkre 'célzok', van ideálom de kifejezetten a visszafogott nők tetszenek.


De az ilyeneknél sincs esélye az embernek mert nem elfogadott manapság ismerkedni. Vagy tolakodó, vagy helytelen vagy fenyegető számukra.


Ők viszont nem eléggé maszkulinok a kezdeményezésre.


Tehát ez egy ördögi kör. Aztán 40 körül már lehet rá mosolyognak egy férfira de akkor már kinek van kedve játszadozni.


25-35 között egy nőnek muszáj lenne nyitnia és elköteleződni, nem mindig a hibákat keresni. Társat kell keresni nem 'barinőt'. Az a baj, hogyha nem tudsz szerelni vagy nem mész vele síelni akkor már szóba se jöhetsz.

Ja, hogy közösen kialakítani közös dolgokat? Az nem jó!

Azt várják hogy sétálj be készen az életükbe és mint egy puzzle darabot helyezzenek a helyére és kész a remekmű.


Nem egy hús-vér, változó, fejlődő és küzdő, esendő, de VALÓDI embert keresnek hanem egy kész görög félistent...


Nagyon gáz.

2021. jún. 14. 14:03
 15/26 A kérdező kommentje:

Úgy ahogy írod.

Ha nekem is lenne saját hitelmentes házam, autóm, havi félmillás fizetésem, akkor nagyobb eséllyel betenné a lábát hozzám egy nő, akit eltudnék tartani és a gyerekvállalás is jöhetne.

2021. jún. 14. 14:08
 16/26 anonim válasza:

Pontosan.


Én most vettem lakást, tehát mondhatnám, hogy ez már megvan, de szerinted ez számít majd?


Nem a rózsadombon van és nem újépítésű penthouse? Nincs kert?


Sosem leszel elég jó. Kedvenc elvárásaim a nőktől: legyél ambíciózus!


Az a baj, hogy ez a folyamatos fejlődésre való törekvés nem lelki módon hanem anyagiakban valósul náluk meg. Mindig nagyobb , jobb, erősebb és több kell, mindenből, férfiból is.


Egy séta egy parkban, egy 2 szobás lakás, egy kellemes vacsora, egy hetes vidéki nyaralás, ezekkel körberöhögnek.

Hegyet kell mászni, lehozni a csillagokat, Bora-borán nyaralni ,megmászni a magas-tátrát, 40 haverral rendelkezni, 50 excsajjal, 190 centivel, 25 centivel, 10kockás hassal, és 1 millás fizetéssel alsó hangon + persze a hegyi lakás és a legfontosabb egy hatalmas gyors autó amivel lehet virítani!

2021. jún. 14. 14:14
 17/26 A kérdező kommentje:
Jól megvilágítottad a dolgokat. Csak azt nem értem, hogy más hasonló kaliberű kérdések alatt miért nem jelentek meg.
2021. jún. 14. 14:19
 18/26 anonim válasza:

Azért mert az igazság fáj, és ezeket kevesen írják le így, mert jobb álomvilágban élni.


Nem mondom hogy nem sikerülhet megtalálni a társunkat de ez egy emberéletben NAGYON ritkán fordul csak elő. Kb. speciális csillagállás kell hozzá és rengeteg összetevő: megfelelő idő, megfelelő időjárás, hormonális viszonyok, hangulat, arculat, külső, belső egyensúly és valami platform ahol a két fél összefut. Utóbbi a legnehezebb hiszen nincsenek közösségek, sehol. Mindenki a telefonjába szerelmes, azzal kel-fekszik. Észre se vesszük egymást.


De mondom 40-80 között egy szomorú időszak köszönt majd erre a generációra kivéve aki hajlandó volt esélyt adni egy rendes normális férfinak és nem várni a herceget fehér lovon...( aki amúgy egy nőcsábász, hazug, színészmester, és mindent hitelre vett )...na mindegy, csak felbosszant ez az egész.


Főleg hogy átlag nők se adnak esélyt, ha 1 dolog akár nem stimmel mész a levesbe...

2021. jún. 14. 14:25
 19/26 A kérdező kommentje:

Ezt a világot éljük és a nők azt találják vonzónak, ami elérhetetlen.

Ha belepusztulunk, akkor sem biztos, hogy boldogok lehetünk egyszer, tehát érdemes elgondolkozni azon, hogyan tovább.

2021. jún. 14. 14:29
 20/26 anonim válasza:
Igen egy férfi simán ismerkedik a szintjén vagy 1-el, 2-vel alatta egy nő viszont soha. Mindig fel akar nézni a férfira ... imádom ezt a dumát is ... apucit keresik v mondom a tanárukat vagy vmi félistent...
2021. jún. 14. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!