Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem tudok senkivel sem...

Miért nem tudok senkivel sem megismerkedni komoly párkapcsolat céljából? 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves. Egerben élek 185 centi magas 70 kilós átlagos testalkatú srác vagyok. Van 2 autóm. Van érettségim és szakmám is. Ápolt külsejű vagyok, mindig odafigyelek a külsőmre és adok a megjelenésemre. Miért nem sikerül senkivel sem eljutni nem, hogy a párkapcsolatig, de mégcsak a találkozásig se? Kedves vagyok a lányokkal. Sokat bókolok. Mi lehet a gond? Egerben élek. Se a városban se a környéken (szomszédos városokban, falukban) nem találok 1 normális lányt sem akinek annyira bejönnék, hogy találkozna velem. De miért? Mi lehet a gond? Segítsetek légyszi!!!

2021. febr. 13. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim válasza:
Nem idegesíted fel magad? Akkor miért beszélsz így róluk? Én is írtam már ehhez a kérdéshez, már akkor is amikor kiírtad és csak is jó indulat volt bennem, te viszont nekem is, és mindenkinek aki írt köszönetként beszóltál és vergődtél. Elhiszem hogy normális vagy, sőt biztos vagyok benne hogy alapjáraton egy kedves ember vagy de ez a hozzá állás amit te mutatsz, és ez a viselkedés szánalmas és gyerekes. A te érdekedben mondom hogy változtass. Ahogy látod se én, se más nem akarunk rosszat neked
2021. márc. 15. 20:02
 72/82 A kérdező kommentje:
Értem. Elnézést. Sajnálom. Bocsánat hogyha megbántottalak.
2021. márc. 15. 20:17
 73/82 A kérdező kommentje:
Szóval?🤔
2021. márc. 16. 10:15
 74/82 anonim válasza:

Szerintem #67-nek igaza van. :D Ha ő nem írja, én írtam volna be, hiszen láthatóan ez az egyetlen válasz a kérdésre, amit a Kérdező elfogad. Akkor pedig valószínűleg ez a helyes válasz, hiszen ő ismeri magát a legjobban ugyebár... A reakcióból ítélve sikerült is választ adnia #67-nek a kérdésre.

Egyébként azt hiszem, már mindent elmondtatok, amit el lehetett, így teljes a kép. :)

2021. ápr. 26. 14:07
 75/82 A kérdező kommentje:
Teljesen haszontalan volt a 67-es válasz számomra. Most már remélem megnyugodtál utolsó
2021. ápr. 26. 14:56
 76/82 anonim válasza:
Neked mindenki válasza haszontalan, úgyhogy nem is értem hogy mit keresel egyáltalán ezen az oldalon.
2021. ápr. 26. 16:11
 77/82 A kérdező kommentje:
Vajon miért nem jön össze?🤔
2021. júl. 19. 17:18
 78/82 anonim válasza:

Magamra ismertem én is ugyanígy csak már 31.

Miért nem jön össze?

Ne görcsölj rajta! Akkor fog összejönni mikor nem is számítanál rá.

Egyébként a mai világban nem divat már normálisnak lenni az unalmas a lányoknak.

Sok sikert azért!

2021. júl. 28. 16:57
 79/82 A kérdező kommentje:
Köszi. Sose számítok rá mégse jön össze soha. Úgyhogy ennyit erről a sablon dumáról is...
2021. júl. 28. 18:23
 80/82 anonim válasza:

És esetleg az nem jöhet szóba hogy felkötöd magad?

Hidd el jobb lenne mindenkinek! 😂

2021. júl. 28. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!