Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem tudok senkivel sem...

Miért nem tudok senkivel sem megismerkedni komoly párkapcsolat céljából? 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves. Egerben élek 185 centi magas 70 kilós átlagos testalkatú srác vagyok. Van 2 autóm. Van érettségim és szakmám is. Ápolt külsejű vagyok, mindig odafigyelek a külsőmre és adok a megjelenésemre. Miért nem sikerül senkivel sem eljutni nem, hogy a párkapcsolatig, de mégcsak a találkozásig se? Kedves vagyok a lányokkal. Sokat bókolok. Mi lehet a gond? Egerben élek. Se a városban se a környéken (szomszédos városokban, falukban) nem találok 1 normális lányt sem akinek annyira bejönnék, hogy találkozna velem. De miért? Mi lehet a gond? Segítsetek légyszi!!!

2021. febr. 13. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim válasza:

Csocsi Rudi!

Én már írtam párat, de ez lesz az utolsó...!

Nagyon nem tudod, hogy hol van a helyed és látod hogy már egy nő is ír arra amit kibofogtel magadból!

Ez jó, mert sarkaltal arra másokat hogy próbáljanak segíteni, nemtől függetlenül neked!

De attól még mindig nem jöttünk rá hogy mi a retkes gdcit akarsz itt megtudni, ha mindenkinek az ellensegeve akarsz válni...!

Szerintem vannak erre orvosok!

Vagy tényleg írd le hogy mi a bűnbánat bajod van normálisan!

Mert igy hogy mindenkit itt is elmarsz magadtol, akkor szerinted az életben, ahol látnak, éreznek és mimikaltok, ott lesz valaki aki foglalkozni szeretne veled?

Ezt ugy komolyan gondolod vagy csak beutott a kubu?

Kicsit gondolkodj kérlek!

Senki nem a halalodat akarta!

Segíteni akartak volna ha engeded...

Hát engedd!!!

2021. febr. 16. 17:20
 32/82 anonim válasza:

Ne forgasd már ki a szavait

Tudod te hogy az itt leírt válaszaidra gondol

Egyébként elhiszem hogy véded magad de nézd már meg hány ember mondta el neked ugyanazt és hány ember védett meg :D Egy ember se védett meg téged. Akkor szerinted kinek van igaza? Neked vagy nekik?

2021. febr. 16. 17:20
 33/82 A kérdező kommentje:
#32 akkor most megtanítok neked 1 mondást: mije jár annak akinek igaza van?🤔 A pofája... Gratulálok, menj mindig csak arra hogy igazad legyen...
2021. febr. 16. 18:33
 34/82 anonim válasza:

Borzalmas vagy xD Nem az a fontos hogy nekem igazam legyen, de hagyjuk is úgysem fogod megérteni

Egyébként nagyon érdekel ,szóval megkérdezem, mégis miért írtad ki a kérdést?

Normális választ várok ,flegmázás nélkül

2021. febr. 16. 18:45
 35/82 A kérdező kommentje:
Azért mert elegem a sikertelenségből, a kudarcokból, a csalódósaokból és az egyedüllétből. Boldoggá akarok tenni 1 lányt és énis boldog akarok lenni ő általa!!! Remélem így már világos!!!
2021. febr. 16. 18:51
 36/82 anonim válasza:
Próbálj meg egy kicsit felnőttesebben viselkedni, meg várd ki azt, hogy jöjjön valaki, aki tényleg rendes! Nem kell minden sértő beszéden fel kapni a vizet! Jó?😊
2021. febr. 16. 18:52
 37/82 anonim válasza:
Hidd el lenne jobb dolgunk is attól hogy veled foglalkozzunk, mégis több ember is próbál neked segíteni csak te nem fogadod el. Miért kértél segítséget ha utána nem vagy hajlandó elfogadni? Szerinted itt mindenki hülye és mindenki hazudik neked vagy mi? Eddig aki írt mindenki leírta hogy hisztis vagy. Fogadd el hogy ez van és változtass rajta. Sokkal több nő fog téged megkedvelni ha nem vagy hisztis. És ezt úgy írom hogy nő vagyok szóval tudom miről beszélek. Nem kell betámadni, nem akarok neked rosszat hanem pont az ellenkezőjét. Fogadd el a segítséget az emberektől mert így sosem lesz senkid
2021. febr. 16. 18:52
 38/82 anonim válasza:
De értsd már meg hogy azért vagy sikertelen a nők körében mert úgy viselkedsz mint egy öt éves. Lehet hogy a nő boldoggá tudna téged tenni de ilyen viselkedéssel melletted senki nem lenne boldog. Ideje változtatni, felnőtt férfi vagy, viselkedj is úgy
2021. febr. 16. 18:54
 39/82 anonim válasza:

#37 vagyok

Nekem is vannak rossz tulajdonságaim és engem is szembesítettek már ezzel. De nem kezdtem el hisztizni mint te. Elkezdtem változtatni a rossz tulajdonságaimon és ezáltal jobban is érzem magam. Hidd el jobb úgy élni ha nem idegesíted fel magad mindenen

2021. febr. 16. 18:57
 40/82 anonim válasza:

Végigolvastam a hozzászólásokat és tényleg itt mindenki segíteni akart neked! Azt mondják az igazság fáj, és ez igaz is, mindenikek. Senki nem akart neked itt ártani, szimplán válaszoltak a kérdésedre, és amiket írtál tényleg az jön le, hogy

1. csak neked lehet igazad

2. téged csak ne oktasson ki senki

3. minden hozzászólást támadásnak veszel és folyamatosan készenlétben állsz, hogy megvédhesd magad (de mitől?)


Szóval ez a baj veled, jó is hogy mindenkire válaszoltál (értsd: itt a kommentekben a hozzászólóknak válaszoltál), legalább orvosolható a probléma :D

Légy nyitott, hallgasd meg mások jó intelmét és gondolkodj el, hogy esetleg nem csak neked, hanem másnak is lehet igaza. 23 évesen ne legyél ennyire konzervatív, mint egy öreg bácsi (értsd: légy nyitott mások véleményére és fejlődj emberileg, tanulj új dolgokat másoktól, mert van mit).

2021. febr. 27. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!