Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem tudok senkivel sem...

Miért nem tudok senkivel sem megismerkedni komoly párkapcsolat céljából? 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves. Egerben élek 185 centi magas 70 kilós átlagos testalkatú srác vagyok. Van 2 autóm. Van érettségim és szakmám is. Ápolt külsejű vagyok, mindig odafigyelek a külsőmre és adok a megjelenésemre. Miért nem sikerül senkivel sem eljutni nem, hogy a párkapcsolatig, de mégcsak a találkozásig se? Kedves vagyok a lányokkal. Sokat bókolok. Mi lehet a gond? Egerben élek. Se a városban se a környéken (szomszédos városokban, falukban) nem találok 1 normális lányt sem akinek annyira bejönnék, hogy találkozna velem. De miért? Mi lehet a gond? Segítsetek légyszi!!!

2021. febr. 13. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 A kérdező kommentje:
Most már elegem van a nagy pofádból!!! Szevassz!!! -.-
2021. febr. 14. 16:11
 22/82 anonim válasza:

Értem!

Sajnálom, hogy nagy a pofám!

Lehet ezért nem tudsz normálisan gondolkodni, mert a tiéd pici...

Szerintem nem egy ember volt aki megmondta neked hogy ez igy nem jó!

Gondolkozz el!

De ha valakin nem lehet segíteni, akkor majd az élet fog...

De nem biztos, hogy úgy ahogy azt te elgondoltad!

Vigyázz magadra!

Kívánok sok szerencsét neked!

2021. febr. 14. 16:16
 23/82 anonim válasza:
Csodálkozol hogy senki nem akar veled összejönni? Ha így folytatod sajnálom de egyedül fogsz meghalni :D
2021. febr. 14. 16:32
 24/82 anonim válasza:

Nem csak, hogy egyedül, de önszerelmesen is.

Az pedig nem jó!

Itt csak segiteni szerettek volna az emberek!

de nem hagyod mert 23 éves vagy aki közben 13 éves.

De én még mindig adok egy esélyt hogy megbeszéljuk!

Tényleg nem jó ha igy él egy ember, de ezért neked is tenned kell és nem olyan szinten hogy másokat lepofazol!

Gondold át!

Itt vagyunk...

2021. febr. 14. 16:42
 25/82 A kérdező kommentje:
#24 ki vagy te? Korod? Nemed?
2021. febr. 14. 17:43
 26/82 anonim válasza:

Korom 34 nemem férfi.

Az hogy ki vagyok, az mindegy.

De segíteni szeretnék még mindig így is hogy egy flegma vagy...

2021. febr. 15. 01:46
 27/82 A kérdező kommentje:
Akkor segíts privátban és ne ide foglaljuk a helyet! A flegmaságot te hoztad ki belőlemm
2021. febr. 15. 07:46
 28/82 anonim válasza:

Nem akartam ide írni de egyszerűen nem tudok válaszolni arra amit az előbb írtál. Ő hozta ki a flegmaságot belőled??? HOGY MI?

Segíteni próbál (mint mindenki) aki itt válaszolt. Mégis mi az ami annyira fájt neked hogy flegmaságot hozott ki belőled? Az igazság? Atyaég

2021. febr. 15. 07:50
 29/82 anonim válasza:

Szerintem a kérdező szimplán trollkodik. :)

Amennyiben mégsem, az elég szomorú lenne. A kérdést elolvasva gondoltam rá, hogy írok neki üzenetet, ismerkedés céljából, de a többi üzenetből elég egyértelműen kiderul, miért van egyedül. Elviselhetetlen a személyisége szimplán. Nehogy azt hidd, hogy ez kell a nőknek, mert nagyon el vagy tévedve akkor. Nézhetsz ki akárhogy, lehet akárhány kocsid és házad, ha egy hisztis paraszt vagy mindenkivel.

22/L

2021. febr. 16. 16:57
 30/82 A kérdező kommentje:
#29 te mégis miről beszélsz?🤔 Mi az hogy "de a többi üzenetből elég egyértelműen kiderül..." Mégis milyen többi üzenetről beszélsz te ember? Mikor 1 üzenetemet sem látod akkor neked miből derül ki bármi is?
2021. febr. 16. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!