Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem tudok senkivel sem...

Miért nem tudok senkivel sem megismerkedni komoly párkapcsolat céljából? 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves. Egerben élek 185 centi magas 70 kilós átlagos testalkatú srác vagyok. Van 2 autóm. Van érettségim és szakmám is. Ápolt külsejű vagyok, mindig odafigyelek a külsőmre és adok a megjelenésemre. Miért nem sikerül senkivel sem eljutni nem, hogy a párkapcsolatig, de mégcsak a találkozásig se? Kedves vagyok a lányokkal. Sokat bókolok. Mi lehet a gond? Egerben élek. Se a városban se a környéken (szomszédos városokban, falukban) nem találok 1 normális lányt sem akinek annyira bejönnék, hogy találkozna velem. De miért? Mi lehet a gond? Segítsetek légyszi!!!

2021. febr. 13. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim válasza:
ezt a kérdést én is fel akartam már tenni. Ismerős szitu próbáltam a társkereső oldalakat facebookon de semmi, vagyis csak alkalmi ami összejön de egy normális kapcsolat nem igazán.
2021. febr. 13. 18:55
 2/82 anonim válasza:
Kérdező és #1: mivel nem ismerjük a személyiségeteket így erre nem lehet választ adni, de ha ennyire nem megy akkor valószínűleg azzal van a baj :D
2021. febr. 13. 19:03
 3/82 A kérdező kommentje:
#2 Akkor figyelek! Mondjad mi a bajom a személyiségemmel. Úgy látom te mindent is tudsz rólam. Te olyan okos vagy mint a tavalyi kos -.-
2021. febr. 13. 19:30
 4/82 anonim válasza:

Hmm a válaszodból ítélve elég hisztis vagy :D

Tisztázzunk pár dolgot xD

1: Már az elején leírtam hogy NEM ismerjük a személyiséged

2: TE kérdezted hogy miért nem jutsz el senkivel a találkozásig, mit gondoltál olyat fogunk írni hogy cuki vagy és kedves? Hibát keresel magadban hogy miért nem sikerül, nem értem miért hisztizel :D

3: Ha a nőkkel még egy találkozásig sem tudsz eljutni nem hogy kapcsolatig akkor gondolj bele, elég valószínű hogy a személyiséged a gond ;)

2021. febr. 13. 19:44
 5/82 A kérdező kommentje:
El tudok jutni. Tavaly ősszel és már idén is találkoztam 1-1-el. De azok közül egyik sem jött be ezért nem találkoztam velük többször. Városombeliek vagyis Egriek mind2-en. De ezen a 2-n kívül nem jön össze több Találkozás és sajnos pont olyan nem aki bejönne. :/ :(
2021. febr. 13. 19:57
 6/82 anonim válasza:
Mert csúnya vagy valószínűleg. 17/L
2021. febr. 13. 19:59
 7/82 A kérdező kommentje:
Utolsó: na pont a te fajtád ez a gyerekes felfogású kis tinipicsák nem kellenek!!! Te vagy már a szép... Te olyan csúnya vagy hogy anyukád zsákba hordott az óvodába...
2021. febr. 13. 20:04
 8/82 anonim válasza:

#2 és 4 vagyok

A legutóbbi válaszodból is kiderül hogy te vagy a gyerekes. Ne támadj le, neked próbálok segíteni :D

Ezen kéne változtatnod

Maximum a 10 évesek mondanak olyan beszólásokat mint “Olyan csúnya vagy hogy anyukád zsákban hordott óvodába”

Borzalmas XD

Sajnálom de szerintem sok nő nevében beszélhetek, ilyen senkinek sem kellene. Próbáld meg elfogadni a kritikát és ne másokat támadj főleg úgy hogy te tetted fel a kérdést hogy mi lehet a gond

2021. febr. 13. 20:13
 9/82 A kérdező kommentje:
Nem fogadom el a kritikát meet nem jogos!!! Ez a 17 éves kis lotyó látatlanban nézd hogy beszél rólam!
2021. febr. 13. 20:19
 10/82 anonim válasza:

És te hogy beszélsz róla? :D

Egyébként mégis mit gondoljon? Te írtad hogy nem akarnak veled az emberek találkozni

De, harmadszorra is elmondom: TE tetted fel a kérdést, egyértelműen pozitív tulajdonságot egy ilyen kérdésre nem fog írni senki!

Ráadásul oda írta hogy valószínűleg.

Én viszont továbbra is azt mondom hogy hisztis vagy és ilyen viselkedéssel senki sem fog bírni melletted hosszú távon megmaradni. Változtass ezen és máris sokkal könnyebb lesz az ismerkedés :)

2021. febr. 13. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!