Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A fiúk mit gondolnak a fiús...

A fiúk mit gondolnak a fiús lányokról társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, oké, ezek külsőségek, de pl. soha nem volt festve a körmöm, nem szeretem a kirívó ruhákat, inkább sportos, kényelmes darabokat viselek, pulcsi meg farmer ami nem szorítja ki a vérkeringést a lábszáramból és ennyi. Még a melltartók közül is csak olyat veszek fel amiben nincs merevítő. Alapjáraton is fiús vagyok, jobban vonz a kinti munka mint a háztartás vezetése, bár azt is megcsinálom. Én szoktam fát vágni, trágyázni az állatokat, a piszkos munkától sem riadok vissza, sőt, tökre élvezem. Egyszerűen undorodok a csilli-villi dolgoktól és a "kényelmes" luxus, bőrkanapés élettől. Ezek miatt sokszor megkaptam már, hogy túl fiús vagyok. Nem tagadom, szeretem, hogy ilyen vagyok. De a családtagjaim egyike még azzal is meggyanúsított, hogy homoszexuális lennék. Pedig nem így van.

Azt vettem észre, hogy a fiúk többsége arra megy, hogy minél nagyobb legyen a csaj feneke és melle, és hangsúlyozza is ki ezeket. Én a tökéletes ellentét vagyok. A fiúk mit gondolnak az ilyen lányokról? Van, akinek az ilyen stílus tetszik?



2020. dec. 10. 21:24
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

De eleve mi a baj azzal, ha egy pasinak egy nőn a NŐI SZERVEK JÖNNEK BE? Miért kellene, hogy nekik egy "fiús" lány jöjjön be? Akkor már mindegy, ha pasival jönnek össze nem egy két nem közt döntésképtelen is-is nővel, akiben az egyetlen nemi megkülönböztetési lehetőség viselkedéssel együttvéve a nemi szerve.Se nem szép, mint nő, se nem helyes mint pasi.és pasik közt is gusztustalan, elfogadhatatlan a hanyagság nem hogy egy nőnél..


Amúgy is, skatujázzátok már be az összes férfit azért, mert merészeli a női nemben keresni a számára tetszőt és az nem mindenkinek egy lapos, férfias mellkas. Alkat kérdése, hogy ki milyen lesz, de senkit nem hibáztathattok vagy nézhettek le ennyire, mert nem az alulfejlettségre vagy a sovány botsáskákra bukik..


Tény és való, hogy előnyös egy szép dekoltázs, egy kerek fenék.

De! Nem mondhatjátok, hogy ebből áll nőiesnek lenni, egy lapos vagy kisebb mellű nő is tud csinosan öltözni,vonzóvá tudja tenni magát ha akarja. Mert a maga vonz ereje, szépsége mindenkinek megvan.Lenne lehetőség az öltözködéssel, egy jó frizurával vagy bármivel kompenzálni a kis melleket,mert valaki tényleg nem azt nézi.


A saját nemünket szidni meg azért, mert más ad magára, nem hagyja el magát gusztustalan dolog. Nehogy már az legyen a r¡banc meg a rossz aki ad magára és nem fiús lányként szidja a világot amiért neki nem úgy jött össze valami ahogy másnak.


Sminkelni sem rossz, nagyon is mutatós, ha nem egy egész új arcot festessz vele magadnak, hanem kiemeled az arcod egyedi vonásait.

A szűkebb ruha sem rossz, akinek jó alakja van azon kiemeli.na és? Szidni kell, mert jól néz ki és nem bújik el vele csak hogy ne érezd rosszul magad? Neki az nem lehet kényelmes csak a 2 mérettel nagyobb melegítő?

Házi munkával is mi a baj, mivel jobb sz*rt lapátolni és disznót etetni? Mosogatni undorító, de trágyában dagonyázni nem..


Teljes agyrk amiket le tudtok írni. Annyira gyerek vagy még, nem párkapcsolaton kellene gondolkozni, hanem egy kicsit fejben rendbe tenni magad, mert nálad valami nagyon nem klappol. Gondolom sokat csesztettek mire ide jutottál,de ezen meg ideje túl lépni.🙄

2020. dec. 11. 11:00
 32/38 anonim válasza:
Nekem speciel bejönnek az ilyen típusú lányok, mint te, akiknek nem esik le az aranygyűrű az ujjáról, ha munkáról van szó. Nincs gondom a kis mellekkel se, pont azokat szeretem. A fenék se baj ha kicsi, de azért legyen valami formája, ne úgy nézzen ki, mintha baltával faragták volna. 🙃🙂😇
2020. dec. 11. 11:05
 33/38 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Úgy érzem, félreérted a helyzetet. Nem társkeresés céljából léptem fel ide, puszta kíváncsiságból, ami ebbe a kategóriába esett.

Természetesen nem azt mondtam, hogy megvetni való, ha egy lány ad magára. Te már a másik irányról beszélsz.

Illetve korábban leírtam egy hozzászólásban, hogy tapasztalatom szerint gondolom ezt a férfiakról, de nem általánosítottam. Olvasd vissza, kérlek.

Mint említettem, elvégzem a háztartásbeli dolgokat is, csak úgy, mint a kinti munkát. Az viszont nem esett jól, hogy leminősítettél azért, mert meg merem fogni a vasvillát. Ez egy sztereotípia, miért lenne piszkos és igénytelen az az ember, aki állattal foglalkozik? Van nálunk is fürdő, csakúgy, mint mindenki másnál, megfürdök, kezet mosok, kész.

De ezen felesleges vitázni, nem ezen van a hangsúly.

Csak azt szeretném ezzel mondani, hogy kérlek ne minősíts mást a saját véleményed és részinformációk alapján. Köszönöm a válaszodat, ez is egy vélemény, pont erre voltam kíváncsi, ki így, ki úgy vélekedik. Nincs ezzel baj, csak ezt bizonyos keretek között, kulturált formában illendő közzétenni, nem minősítve a másikat.

2020. dec. 11. 11:19
 34/38 A kérdező kommentje:
Bocsánat, időközben jött még egy komment, a 31-esnek írtam az előbb.
2020. dec. 11. 11:19
 35/38 anonim válasza:
Semmi gond 🙃🙂 32-eske 🙂
2020. dec. 11. 11:25
 36/38 anonim válasza:
31. Tökéletesen igazad van! Teljesen a végletekben gondolkodnak itt az emberek. Egy arany középutat kell megtalálni.
2020. dec. 11. 11:31
 37/38 anonim válasza:

A kommentek érdekesebbek, nem hiszem, hogy te voltál a célpont.

Mert azt is messze menőkig túlzás állítani, hogy egy férfinak CSAK az jön be, ha egy nőnek szép, nagyobb, kerek testformái vannak.

És akkor sem hiszem, hogy őket kellene elő venni amiért szemét vetnek a szebb darabokra vagy épp a nőket ler-bancozni azért, mert jól néznek ki és nem is rejtegetik.

Ha van előtted egy tál *valami* te is arra mész (főleg ha csak egyet választhatsz) ami a legjobban tetszik, amit szívesen a magadénak tudnál.

2020. dec. 11. 11:38
 38/38 anonim válasza:
Van igen akinek ez a stílus ez a világ nagyon bejön sőt mondhatni pont az a fajta lány akit simán el tudnék képzelni társként magam mellett!Soha nem csíptem a csilli villi plázacicákat ,a magamutogató púder készleteket,jó magam is vidéken élek és teljesen jól érzem magam.Szóval Te kedves kérdező maga lennél a főnyeremény!😉 Mármint sok férfi álma lennél 😁
2020. dec. 11. 13:10
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!