Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A fiúk mit gondolnak a fiús...

A fiúk mit gondolnak a fiús lányokról társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, oké, ezek külsőségek, de pl. soha nem volt festve a körmöm, nem szeretem a kirívó ruhákat, inkább sportos, kényelmes darabokat viselek, pulcsi meg farmer ami nem szorítja ki a vérkeringést a lábszáramból és ennyi. Még a melltartók közül is csak olyat veszek fel amiben nincs merevítő. Alapjáraton is fiús vagyok, jobban vonz a kinti munka mint a háztartás vezetése, bár azt is megcsinálom. Én szoktam fát vágni, trágyázni az állatokat, a piszkos munkától sem riadok vissza, sőt, tökre élvezem. Egyszerűen undorodok a csilli-villi dolgoktól és a "kényelmes" luxus, bőrkanapés élettől. Ezek miatt sokszor megkaptam már, hogy túl fiús vagyok. Nem tagadom, szeretem, hogy ilyen vagyok. De a családtagjaim egyike még azzal is meggyanúsított, hogy homoszexuális lennék. Pedig nem így van.

Azt vettem észre, hogy a fiúk többsége arra megy, hogy minél nagyobb legyen a csaj feneke és melle, és hangsúlyozza is ki ezeket. Én a tökéletes ellentét vagyok. A fiúk mit gondolnak az ilyen lányokról? Van, akinek az ilyen stílus tetszik?



2020. dec. 10. 21:24
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:

trágyában fetrengő igénytelen parasztlány, aki azt hiszi, ha szoknyát vesz fel, kiszorítja a vérkeringést a lábából, és még melle sincs??

Köszi nem kérem, elég kiábrándító. Hágja meg a kandisznó az ólban, mikor épp ganézza! :D

2020. dec. 11. 00:34
 22/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és kultúrált hozzászólást, ha nem okoz gondot, ezen inkább nem sértődöm meg :D

Attól, mert elvégzem a piszkosabb munkát is, nem jelenti azt, hogy igénytelen is volnék. De megnézék egy lapátot a Te kezedben is, már ha tudod miről beszélek ;)

2020. dec. 11. 00:41
 23/38 anonim válasza:
Cuki.
2020. dec. 11. 01:22
 24/38 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

További véleményt elfogadok. :)

2020. dec. 11. 01:26
 25/38 anonim válasza:
Ide a gyakorira mindegy ezeknek, hogy fiús egy lány vagy sem, amíg pinakészülék van rajta, addig megy majd a 20 privát üzenet. Aztán van a gyakorin túli élet (igen, létezik!), ott már azért egyáltalán nem előny, ha egy lány fiús, még csak fel sem merül, hogy ez akár előny is lehetne. Búziságuk felfedezésére vágyó fiúknak "kapudrogként", átmenetnek a két dolog közt esetleg.
2020. dec. 11. 06:15
 26/38 anonim válasza:
Nekem bejön, és a rövid haj is!
2020. dec. 11. 06:16
 27/38 anonim válasza:

Engem egy dolog irritál, de nagyon.

(Félre ne érts, nem téged akarlak ezzel piszkálni, hanem úgy általánosságban zavaró.)

Mégpedig az, hogy mi a fenéért kell "fiúsnak" mondani mindent, ami nem nem a minél kényelmetlenebb ruhadarbokról, illetve a testfelület vizuális módosításáról szól?

Az, hogy valaki nem akar fél kiló vakolatot magára kenni, az nem "fiús". Nem attól lesz valaki "lányos", hogy már szinte a saját anyja sem emlékszik rá, hogy milyen valójában az arca. És ugyanúgy nem lesz "fiús" az, aki nem a lábait tönkrevágó lábbelit hord, vagy egyszerűen csak kényelmesen szeretné érezni magát.

2020. dec. 11. 08:01
 28/38 anonim válasza:

" a fiúk többsége arra megy, hogy minél nagyobb legyen a csaj feneke és melle, és hangsúlyozza is ki ezeket"

Hogy valóban a többség-e, arról szerintem nehéz lenne számadatot szerezni. ;) De igen, vannak, akik egy nőben csak két mellet, egy nemi szervet, meg egy feneket látnak. És igen, vannakk, akiknek az tetszik, ha a lány r*bancos. De komolyan ők lennének a viszonyítási pont? Nem hiszem, hogy nagy veszteség ér, hogy azok nem bámulnak meg, akik egy nőben mindössze ennyit látnak.


"Van, akinek az ilyen stílus tetszik?"

Persze, hogy van. :)


"még azzal is meggyanúsított, hogy homoszexuális lennék"

Most túl azon akkor sem lenne semmi rendkívüli, ha az lennél (miért nem lehet elfogadni az embert olyannak, amilyen, beleértve azt is, hogy kihez vonzódik??), én azért megjegyezném, hogy az ismerőseim közül pont, hogy a leginkább r*bisebb a leszbikus.

2020. dec. 11. 08:07
 29/38 A kérdező kommentje:

"Most túl azon akkor sem lenne semmi rendkívüli, ha az lennél (miért nem lehet elfogadni az embert olyannak, amilyen, beleértve azt is, hogy kihez vonzódik??)"

Igen pontosan így látom én is. Van rengeteg különböző beállítottságú barátom, és attól, mert én nem a saját nememhez vonzódom, ugyanúgy elvagyunk és jó barátaim. Semmivel sem jobb vagy rosszabb ember egyik sem.


"De komolyan ők lennének a viszonyítási pont? Nem hiszem, hogy nagy veszteség ér, hogy azok nem bámulnak meg, akik egy nőben mindössze ennyit látnak."

Valóban, igazad lehet :) És kijavítom magam, az eddigi tapasztalataimból adódóan gondolom így. Nem szerettem volna általánosítani senkit, elnézést. :)

2020. dec. 11. 08:13
 30/38 anonim válasza:
Kiráz a hideg attól a kifejezéstől, hogy fiús lány...
2020. dec. 11. 09:52
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!