Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A fiúk mit gondolnak a fiús...

A fiúk mit gondolnak a fiús lányokról társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, oké, ezek külsőségek, de pl. soha nem volt festve a körmöm, nem szeretem a kirívó ruhákat, inkább sportos, kényelmes darabokat viselek, pulcsi meg farmer ami nem szorítja ki a vérkeringést a lábszáramból és ennyi. Még a melltartók közül is csak olyat veszek fel amiben nincs merevítő. Alapjáraton is fiús vagyok, jobban vonz a kinti munka mint a háztartás vezetése, bár azt is megcsinálom. Én szoktam fát vágni, trágyázni az állatokat, a piszkos munkától sem riadok vissza, sőt, tökre élvezem. Egyszerűen undorodok a csilli-villi dolgoktól és a "kényelmes" luxus, bőrkanapés élettől. Ezek miatt sokszor megkaptam már, hogy túl fiús vagyok. Nem tagadom, szeretem, hogy ilyen vagyok. De a családtagjaim egyike még azzal is meggyanúsított, hogy homoszexuális lennék. Pedig nem így van.

Azt vettem észre, hogy a fiúk többsége arra megy, hogy minél nagyobb legyen a csaj feneke és melle, és hangsúlyozza is ki ezeket. Én a tökéletes ellentét vagyok. A fiúk mit gondolnak az ilyen lányokról? Van, akinek az ilyen stílus tetszik?



2020. dec. 10. 21:24
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön.
2020. dec. 10. 21:33
 2/38 anonim válasza:
Akiknek az kell amit felsoroltál, nem társat keresnek, hanem dugópajtit. Aki mint társ tekint rád, az elfogad olyannak amilyen vagy. Sőt, jobban be fog nekik jönni, hogy nem hívod fel magadra a figyelmet.
2020. dec. 10. 21:45
 3/38 anonim válasza:

Én is szeretem.

Legalábbis öltözködésileg nagyon tudom értékelni, ha valaki nem feszülős, csilivili cuccokban mászkál minden nap és nem rittyenti ki magát még egy átlagos vásárláshoz is a sarki boltban. Jobban szeretem, ha a hétköznapokban valaki lazán, vagányan, kissé uniszexesen tolja, azaz szereti mondjuk a bővebb pólókat, bővebb pulcsikat, a kockás ingeket, és hasonlókat. Na, azért teljesen tomboy irányba nem kell elmenni, mert az viszont már taszító.

2020. dec. 10. 21:49
 4/38 A kérdező kommentje:

Nyilván, azt megéreztem volna, ha lány testbe született fiú lennék :D

De egyetértek Veled. Persze azért ha oda kell tenni magam pl ünnepségen vagy díjátadáson pl. akkor természetes, hogy nőhöz illő ruhát vegyek fel. Meg azért szerintem is túlzás lenne ha tök fiú irányba menne egy csaj, de felismerhetetlenségig.

2020. dec. 10. 21:53
 5/38 A kérdező kommentje:
Túl sok volt a pl. :D
2020. dec. 10. 21:54
 6/38 anonim válasza:
Ezek szerint próbálod valahogy megtalálni az arany középutat. Akkor nekem máris szimpatikus vagy :D :)
2020. dec. 10. 21:56
 7/38 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok :D
2020. dec. 10. 22:16
 8/38 anonim válasza:

Alapból ez nem befolyásol nálam semmit társkeresésnél. Ha amúgy megfog benne valami, akkor teljesen mindegy, hogy fiús vagy lányos. Nyilván ennek megfelelően fogok hozzá állni.


De most például sokkal jobban örülnék, ha lenne egy ilyen aktívabb életet élő lány az életemben, mint egy kanapén a seggét meresztő insta "model".

2020. dec. 10. 22:38
 9/38 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kapcsolatnak is csak úgy van értelme. Azért azt sem lehet ellustálkodni :D

Vagy kiküldeném kapálni... XD

Ah shit here we go again

2020. dec. 10. 22:42
 10/38 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem egyébként, hogy mennyi idős vagy?
2020. dec. 10. 22:45
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!