Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A fiúk mit gondolnak a fiús...

A fiúk mit gondolnak a fiús lányokról társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, oké, ezek külsőségek, de pl. soha nem volt festve a körmöm, nem szeretem a kirívó ruhákat, inkább sportos, kényelmes darabokat viselek, pulcsi meg farmer ami nem szorítja ki a vérkeringést a lábszáramból és ennyi. Még a melltartók közül is csak olyat veszek fel amiben nincs merevítő. Alapjáraton is fiús vagyok, jobban vonz a kinti munka mint a háztartás vezetése, bár azt is megcsinálom. Én szoktam fát vágni, trágyázni az állatokat, a piszkos munkától sem riadok vissza, sőt, tökre élvezem. Egyszerűen undorodok a csilli-villi dolgoktól és a "kényelmes" luxus, bőrkanapés élettől. Ezek miatt sokszor megkaptam már, hogy túl fiús vagyok. Nem tagadom, szeretem, hogy ilyen vagyok. De a családtagjaim egyike még azzal is meggyanúsított, hogy homoszexuális lennék. Pedig nem így van.

Azt vettem észre, hogy a fiúk többsége arra megy, hogy minél nagyobb legyen a csaj feneke és melle, és hangsúlyozza is ki ezeket. Én a tökéletes ellentét vagyok. A fiúk mit gondolnak az ilyen lányokról? Van, akinek az ilyen stílus tetszik?



2020. dec. 10. 21:24
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Orulnek ha kikuldenel kapalni 😂 De csak ha utana valami jutalom is varna 🤔
2020. dec. 10. 22:46
 12/38 A kérdező kommentje:
Pontosan egy hete már legálisan vehetem a piát ;)
2020. dec. 10. 22:47
 13/38 anonim válasza:
És hová valósi?? :D
2020. dec. 10. 22:49
 14/38 A kérdező kommentje:
Ejnyemar, de gyorsan megszaladt az olvasatlan uzeneteim szama 😂😂😂 privatban fiuuuk, privatban 😂
2020. dec. 10. 22:52
 15/38 anonim válasza:
A nőies nőket szeretem.
2020. dec. 10. 23:12
 16/38 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény. Köszi ;)
2020. dec. 10. 23:13
 17/38 anonim válasza:
Gondoltam, hogy nem szomorkodsz, miközben megfulladsz a privátokban :))
2020. dec. 10. 23:15
 18/38 anonim válasza:
Ameddig farka nincs végül is jöhet a fiúsabb is. Ha manapság elfogadott a nőies pasi férfias nő miért is ne..
2020. dec. 10. 23:15
 19/38 A kérdező kommentje:
Sírok a kommenteken meg az üzeneteken, ennél szebb estét nehéz lesz teremteni 😂😂
2020. dec. 10. 23:18
 20/38 anonim válasza:
Egy lány legyen lányos, hacsak nem homokos, akkor viszont egy fiú szempontjából tök érdektelen, hogy néz ki és mit csinál.
2020. dec. 11. 00:27
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!