Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen volt a legdurvább...

Milyen volt a legdurvább szitud, amikor elutasítást kaptál egy nőtől, a párkapcsolati célzatú közeledésed kapcsán?

Figyelt kérdés
Nők is írhatnak, hogy mivel "sokkolták" már őket férfiak ilyen helyzetekben?

júl. 5. 09:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem az egyik legkínosabb az volt, amikor tizenéves koromban egy diszkóból kisétáltam a lánnyal és leültünk egy padra. Ő nézett, én is őt, aztán egy pár perc ilyen szótlanság után megkérdezte, hogy én még nem voltam lánnyal? Nem tudtam neki kinyögni semmit sem, hiszen igaza volt. Erre fölállt mellőlem és szó nélkül otthagyott és visszament szórakozni a barátaihoz. Égtem mint a Reichstag, arcpirítóan kínos helyzet volt ez nekem.

Várta volna, hogy rámásszak, de valahogy nem akart menni nekem ez a spontán dolog azzal a lánnyal.

júl. 7. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!