Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen volt a legdurvább...

Milyen volt a legdurvább szitud, amikor elutasítást kaptál egy nőtől, a párkapcsolati célzatú közeledésed kapcsán?

Figyelt kérdés
Nők is írhatnak, hogy mivel "sokkolták" már őket férfiak ilyen helyzetekben?

júl. 5. 09:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Párkapcsolati célú közekedés:D Ilyet se hallottam még.

Durva elutasítást még nem kaptam,manapság inkább hirtelen gondolnak egyet és eltűnnek. Élőben meg felfogom elsőre is hogy nem,ezért nem kell bunkón elküldeni🤷‍♂️

júl. 5. 13:34
 2/11 anonim válasza:

1. Hülyén fogalmazta meg de szerintem érti aki érti.


Nekem eddig az összes elutasítás rosszul esett. Azért mégsem a legjobb érzés az hogy nem tart szaporodásra meltonak a kiszemelted...

júl. 5. 15:00
 3/11 Kedves Vezető válasza:

Amikor vagy 20 éve a nem első randin rózsával jelentem meg, Ő meg kidobta a szemetes e az utcán, ahol találkoztunk, hogy:

"Ez annyira közhelyes".

Inkább vigyem el hajókázni.

Igaz, ez nem feltétlen elutasítás volt, de belémégett rendesen.

júl. 5. 15:43
 4/11 anonim válasza:

3 remelem utana te dobtad ki öt.

Szegyen az ilyen nö.

júl. 5. 16:12
 5/11 Kedves Vezető válasza:
4, Vagy 20 körül voltam, eléggé régivágású értékekkel, így udvariasságból elvittem sétahajókázni Siófokon (ott találkoztunk) , aztán elbúcsúztam tőle. De mai fejjel már nem vittem volna sehova :)
júl. 5. 16:57
 6/11 anonim válasza:
Volt pár megalázó helyzet, nem mindegyik elutasítás volt, némelyik csak egyszerű "szívatás" (pl. randi kellős közepén szó nélkül felállt a csaj, és odament beszélgetni egy barátnőjéhez, aztán visszajött, a következő alkalommal kb. egy óra hosszát várhattam rá). Ami konkrét elutasítás volt, és a legdurvábbnak tűnik, az egy tök átlagos csajtól jött. Vonaton ismerkedtünk meg, átlagos arcú csaj volt, semmi cici, popsija egy kicsit nagyobb. Ennek ellenére tetszett, odamentem hozzá, beszélgetni kezdtünk, elérhetőséget cseréltünk. Később találkoztunk, meghívtam egy hamburgerre, beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Megbeszéltük a 2. találkozást is, ahová nem jött el, pedig előző este még egyeztettünk. Hívtam, de nem vette fel, se kép, se hang. Csalódottan hazajöttem, aztán látom, hogy írt messengeren, hogy azonnal költözzek oda hozzá, mert magányos. Mondtam neki, hogy ez nem így megy, és kérdeztem, hogy hol volt. Azt mondta, hogy a szakdolgozatához keresett anyagot, amúgy sem egy 60 évessel akar együtt lenni (30 körül voltam, ő olyan 23), és neki egyébként is a városi fiúk az esetei. Aztán ha az ilyeneket elküldöm az anyjukba, akkor még ők sértődnek meg.
júl. 5. 18:37
 7/11 anonim válasza:
#3: Nagyon gáz az ilyen nő. De ha megmondod neki a magadét, akkor te leszel az agresszív bunkó. És a mai világban egyre több ilyen van, tisztára azt érzik, hogy királykisasszonyok, és hogy körülöttük forog a világ.
júl. 5. 18:39
 8/11 Kedves Vezető válasza:
7, Hát, azóta odáig jutottunk, hogy már a randi előtt pillantani kell valamit általában. Valahogy úgy, FFI-ként nehéz kibújni egy ilyen helyzetből IS, hogy ne Én legyek a bunkó :)
júl. 5. 18:59
 9/11 Kedves Vezető válasza:
*villantani
júl. 5. 18:59
 10/11 anonim válasza:

Volt 2 értetlen ember.


Egyiküket az étteremben utasítottam vissza.

Nagyon éreztem az erőszakosságot a fasziban és kezdett bizarr lenni a helyzet, így a pincérnek jeleztem, hogy szeretnék fizetni és távozni.


Ezen jobban felkapta magát a faszi, durván ráfogott, szorított a kezemre, amikor a kesst adtam volna pincérnek (ismim, sokat járok hozzájuk egyedül is).

Ellenkeztem, de a faszi fizikailag is egyre erőszakosabb volt.

Itt avatkoztak be pincér ismimék. Leszedték rólam fizetésre és távozásra szólították fel.


Egy ideig maradtam az étteremben, hátsó személyzeti ajtón engedtek ki a biztonság kedvéért.


Ez valami lelki sérült volt.


Másik esetnél az Obi előtt vártam egy randi jelöltet, de egy arra járó bicós ápolatlan faszi fel akart csípni. Finoman nemet mondtam és hogy éppen várok valakit.

Nah az a naptól ez a bicós ahol csak meglátott, követett, körözgetett körülöttem.


Barátnőmmel leugrottunk egy fagyira 2 utcával odébb, ültünk a padon fagyit nyalva a kislányával együtt.


Egyszer csak megjelenik a sétáló utcán a bicós gyerek. Se köszönés se semmi, csak merev tekintettel pislogás nélkül nézett felénk és kb 2-3méteres körben körözött előttünk.


Mondom: baszki, ez az a zaklatós majom.

Elindultunk hazafele. Barátnőm kislánya szólt "követ minket a bácsi"...

Leráztuk kapubejárókon keresztül.


Másik alkalommal boltban voltam, mentem hazafele. Észrevettem, hogy megint követ.

Hiába mondtam hagyjon békén, mert ez már beteges...

Barátnőm lépcsőházába bementem, másik oldalt pedig ki és siettem haza.


Abban a kövi pár napban ott dekkolt barátnőmék előtt... Hívott is ezügyben. Akkor bocsánatot kértem és elmondtam, hogy ott tudtam lerázni.


Ráhívtam a rendőrséget, mert elegünk volt.


Érdekes, a többi faszival normálisan mindig meg tudom beszélni a dolgokat, legyen az bármi. Elfogadástól a visszautasításig.


Voltak, akik miérteket akartak hallani. Elmondtam korrekten.


Tudom milyen tulajdonságokkal nem vagyok kompatibilis, mint személy.

S jobb mindkettőnknek.


Randin is fontos az önismeret. Mi oké, mi az ami belefér, elmegy vagy lényegtelen s mi az, ami kellemetlenséget okoz vagy/és komoly véget nem érő konfliktust.

Ismerkedés alatt pedig szűrni kell ezen tényezőket mindkét félnek, majd folytatni vagy hagyni a dolgot.


A legtöbbjükkel ha össze is futok a városban jókat tudok beszélgetni vagy ha pl munkánk bármely részébe kell help, mert valamelyikünk jobban ért hozzá, szívesen segítünk.


Stikkes nők is vannak.

Pl exemet mindenhova követte az ő exe. Volt, hogy bejutott a lakásba és jelenetet rendezett.

Rá is rendőrt kellett hívni.

Holott akkoriban már 1 éve vége volt a kapcsolatuknak.


Egy haverunkkal cukrászdába voltunk a szokott talin, amire berontott egy csaj. Elkezdett könyörögni és mindenki előtt megalázkodni, hogy fogadja vissza barátunk őt...

A csajjal alig 4 randija volt... De mondta a srác, hogy érezte, valami nem oké a csajjal. Aranyos, de valami nem okés. Bújtak ki a pszichés gondjai...


Megfogtam a csajt és kikísértem, mert barátunknak az is rosszúl esett, hogy a csajt másik 2 pasival is lefotózták buli helyen, ahogy smárolgat. Előtte napon meg így szeretlek, úgy szeretlek... Smaci.


A csajt leültettem a játszótéri padra és beszélgettünk. Fokozatosan sorba húztam ki a dolgokat belőle manipulálva a beszélgetést. Komoly eset, ajánlottam neki szakit is.

Elértem, hogy elismerje, mindez nem okés és jobb ha kapcsolat előtt rendbeteszi magát. Ez az ő érdeke is.


Sok hasonló hisztis, problémás emberekről hallok, tudok, látok eseteket.


Srácok, csajok, vigyázzatok magatokra!


Vannak nem normális pszichés esetek, és egyre több az ilyen.

júl. 6. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!