Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet elfogadni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet elfogadni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
Nem társkeresőzöm. Legtöbbször az utcán jönnek ide hozzám, vagy közösségi oldalakon írnak. Nem akarok bunkó lenni és vissza se írni, mert akkor meg az a baj, ezért mindenkinek kedvesen és udvariasan elmondom hogy nem ismerkedek. Ilyenkor persze rögtön jön az, hogy de biztos nem, meg azért adjak egy eséjt, meg biztos csak kamu az ok ami miatt visszautasíto., aztán még én leszek a flegma pi**a, amiért már ötödjére nem vagyok olyan kedves és türelmes. Ilyenkor már csak fogom és letiltom az illetőt. De akkor hogy kéne visszautasítani valakit, hogy ne legyek bunkó, de azért fel is fogja a másik?

2022. szept. 1. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jól csinálod, a többi már nem rajtad múlik.
2022. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is jól csinálod, ezt szeretem, ha elmondja kerek pereszt a lány, hogy szeretné-e vagy nem.

Csak így tovább! 21/F

2022. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Majd megunod ezt is egy idő után, és egyből tiltani fogod őket. ezekkel nem lehet normálisan megértetni semmit.
2022. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Jól teszed, egyszer még lehet szépen kérni, de én másodjára már tiltanám őket.
2022. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, te mindent jól csinálsz. Sajnos sok emberrel nem tudsz mit kezdeni...:/
2022. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!