Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírják elviselni a...

Miért nem bírják elviselni a nők az elutasítást?

Figyelt kérdés

Életemben többször előfordult, hogy nem viszonoztam adott nők érdeklődését, vagy lefeküdtem velük, de nem akartam többet. Ilyenkor 1-2 kivétellel nekiálltak pletykálni rólam, hazugságokat terjeszteni és lejáratni ismerősök, barátok, kollégák előtt. Engem is utasítottak el sokszor, de eszem ágában sem volt emiatt bárkinek ártani. Ennyire önbizalomhiányosak, fragilisek, gyerekesek a nők? Miért nem tudják elfogadni, ha nem kellenek?


30 F



2023. máj. 7. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemtől független, de sajnos tényleg vannak ilyen emberek. Szerintem mindenki találkozott legalább egy ilyen személlyel, férfik és nők közt is előfordul.

Valószínüleg sérti az egójukat az, ha elutasítják őket, ezért viselkednek így. Próbálják menteni a menthetőt, és a másik személyt beállítani negatívnak, mert sérti őket hogy ki lettek kosarazva úgy hogy nem ők voltak a szituáció irányítói. Ilyenkor jön az "Amúgy is ronda vagy, nem gondoltam komolyan" és társai.

De gondolj arra hogy nem veszítettél túl sokat, azok a nők/férfiak akiknek ilyen a gondolkodásmódja amúgy sem alkalmasak párkapcsolatra, mert valószínüleg vannak egyéb, gyerekes jellemvonásaik is.

2023. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
lol
2023. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem kellenek,minek dugod meg őket?
2023. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ne? Akkor még nem tűntek idiótának.
2023. máj. 7. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Amikor női főnök ilyen, az különösen ciki... Vezetői pozícióba nem szabadna ilyeneket engedni...
2023. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor talán máskor először ismerd meg őket.
2023. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyenek, igen. De az is kérdés, hogy mennyire voltál őszinte velük a dugás előtt. Ha kamuztál, akkor csak azt kapod, amit megérdemelsz a hazudozásért.
2023. máj. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazán leszáradhatna vállból a farkad, ha képes vagy úgy ágyba bújni egy nővel, hogy nem tudatod előtte világosan vele a te elképzelésedet!

-Persze ennek visszafelé is illene így működnie!

2023. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!