Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akiket ha egy nő visszautasít, akkor elkezdenek róla kavarni, negatív dolgokat terjeszteni?

Figyelt kérdés
Régen volt egy ilyen ismerősöm. Többször is hallottam, hogy arról szövegel, hogy xy csajt így meg úgy rühelli, meg idióta p*csának tartja, meg nem lehet megbízni benne, aki rá hallgat, az nem kezd vele, ésatöbbi. És ezt több személyről is mondta. Később megtudtam, hogy akikről így beszél, azok mind olyanok, akikkel ő korábban próbált összejönni, de ők elutasították. Az ilyeneket mi motiválja? Vagy ez valamilyen betegség?

2022. febr. 13. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szánalmas, gyerekes viselkedés. Nagyon gyerek, mivel nem tanulta meg feldolgozni az őt ért sérelmeket. Pszichológus segíthet az ilyeneknek.
2022. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Így akar a nyomorultja bosszút állni, de láthatóan már senki nem veszi be, így csak magát járatja le.

Egyszer majd kifog valakit, aki móresre tanítja és akkor majd visszavesz magából.

2022. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor erre az ismerősömre az is jellemző volt, hogy egy csaj alapból nem volt szimpatikus neki, negatív jelzőket dobált rá, de úgy volt vele, hogy egyszer azért meg kéne ....ni.
2022. febr. 13. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

#3

Minek tartasz kapcsolatot ennyire primitív emberekkel?

Hagyd a francba, akkor nem kell sem neked, sem nekünk ezen agyalni!

2022. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam így.

Nem érdekelt,de méginkább megerősített abban,hogy jó,hogy semmi közünk nem lett egymáshoz.

2022. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezek még a kilencvenes évek végén történtek. Egy társaságba jártunk. Nem sokra rá elkezdtem másokkal haverkodni. Utána erre az ismerősömre rájárt a rúd, volt hajléktalan is jópár évig.

Csak úgy eszembe jutott, mert hallom, hogy ez manapság is még jellemző, sőt, ma, az internet és a Facebook korában még durvábban, nagyobb stílben nyomják az ilyesmit.

2022. febr. 13. 10:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami sose fog változni. Mindig lesznek emberek akik nehezen viselik a visszautasítást. Nekem is volt ilyenben részem sajnos.
2022. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Most akkor kezdjek el mesélni, ha egy nő van visszautasítva, tripla akkora tuskó tud lenni?

Különben is a nőkre jellemező a hatványozott bosszú, ami még csak mutatóban sem arányos a sérelemmel.

2022. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: Ne kezdj, mert a kérdésem nem a nőkről, hanem a férfiakról szól. Amúgy 40/F vagyok.
2022. febr. 25. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Mások hülyesége miatt idegeskedni olyan, mint magadon bosszút állni.
2022. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!