Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit is tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon kedvelek. Még a találka előtt kiderült, hogy 4 cm-el magasabb vagyok, mint ő. Ez elég kiábrándító, és teljesen elment a kedvem az egész találkozástól. Pénteken találkoznánk, de egyszerűen nem tudok ezen túllendülni. Hogyan próbáljam magam rábeszélni, hogy adjak egy esélyt az egésznek? Nem kell ítélkezni, nektek is vannak olyan dolgaitok, amik elítélendők lennének!
tegnapelőtt 19:40
1 2 3
 1/30 BeefEater válasza:
100%
Te már eldöntötted. Mondd le a randit, ne vesztegesd az idejét.
tegnapelőtt 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, nem ítélkezek. A lényeg az, hogy azt mondod teljesen elment a kedved és kiábrándultál. Szóval a legtisztább az lenne ha ezt neki is elmondanád de finoman, aztán lezárnátok az ismerkedést. Arról hogy kinek mi jön be meg mi nem, arról nem tehet. És a jövőben javaslom a magasság kérdéssel nyiss, ha neked ez ennyire fontos. Illetve az összes többi hasonló tényezőt is kérdezd meg korábban, mindent aminek a hiányában kiábrándulhatnál. Mert azért megbeszélt találkát lefújni se elegáns. De elmenni se vagy köteles ha nem oké valami. Csak máskor lehetőleg biztosra mondjad, ha már mindent tudsz. Mer ez ilyenkor már elég oltós a másik félnek is, aki beleélte magát.
tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Kedves Vezető válasza:
100%
Keress magasabbat.
tegnapelőtt 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Fújd le a randit, és mondd is meg a srácnak, hogy miért teszed ezt. Szerintem még örülni is fog a gyerek, hogy legalább nem kell időt, energiát és pénzt pazarolnia egy ilyen buta tyúkra, jobban fog járni mással, mint veled, hidd el.
tegnapelőtt 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
4. Igaza van teljesen! Szánalmas tényleg a kérdező...
tegnapelőtt 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A srác érdekében mondd le a randit...

Egyébként őszintén, mennyire tetszett neked, ha ennyi alapján máris kioffolod? Csak mert én nem tudom azt elképzelni, hogy valaki bejön, de 4cm különbség miatt elvetem.

tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ez a felszínesség és a butaság világa. Csak az a baj, hogy sokan a tinikorból kinőve sem válnak sokkal eszesebbé, és ugyanígy valami apróság miatt pattintgatják lefelé az embereket, utána meg sírnak, hogy "sehol egy normális ember". Holott lennének bőven, csak találnak bennük valami apró "hibát", amire hivatkozva ki lehet őket szórni.
tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Péntekig még simán nőhet 10 centit is, csak türelem. :) Egyébként tényleg jobb, ha nem taliztok, mert időpocsékolás. Sajnálom szegény srácot, kifogott egy újabb sekélyes lányt a sok közül.
tegnap 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy egy ilyen leírás után senkit sem kellenne butának, felszínesnek vagy éppen sekélyesnek titulálni. Az ember nem maga választja meg milyen reakciót mutat egyes helyzeteket követően. Természetesen még gondolkodni fogok, nem szeretnék hirtelen felindulásból dönteni.
tegnap 07:06
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok. Ha ennyire zavar az 4 centi, akkor miért filózol? Szerintem érzed, hogy sekélyes dolog dobni valakit csak azért, mert 4 centivel alacsonyabb, továbbá túlságosan zavar ahhoz, hogy túllépj rajta és persze ott van még a "mi lett volna, ha...?" érzése, főleg, hogy szimpatikus a srác. Ezért szeretnéd, hogy más döntsön helyetted. Ne feledd, hogy ez a 4 centi rányomja majd a bélyegét az egész randira és személyesen ez még jobban előtérbe kerülhet, szegény pasi meg azt hiszi majd, hogy valamit elrontott vagy nem jön be neked. Az a 4 centi mindig köztetek lesz, ha már a tali előtt ennyire kikészít téged. Azt javaslom, hogy mindkettőtök érdekében keress egy magasabb srácot, ha a "4 centi vs. nagyon kedvelem" harc ennyire erős benned.
tegnap 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!