Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit is tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon kedvelek. Még a találka előtt kiderült, hogy 4 cm-el magasabb vagyok, mint ő. Ez elég kiábrándító, és teljesen elment a kedvem az egész találkozástól. Pénteken találkoznánk, de egyszerűen nem tudok ezen túllendülni. Hogyan próbáljam magam rábeszélni, hogy adjak egy esélyt az egésznek? Nem kell ítélkezni, nektek is vannak olyan dolgaitok, amik elítélendők lennének!
júl. 1. 19:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Mikor említette a magasságát, már akkor érzékelhető volt a beszédtechnikámból, hogy mit gondolok róla. Nem gondolná azt, hogy elrontott valamit. Szinte ő az, aki ennek ellenére is kiáll a találkozás mellett.
júl. 2. 08:02
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok. Elmondtad neki, hogy zavar a magassága és ennek ellenére találkozni szeretne? Ezek után még erősebben javaslom, hogy ne találkozz vele. Sajnos nem fog nőni péntekig és te sem fogsz összemenni. Ha taliztok és összejöttök, akkor sem fogod elfelejteni, hogy ő alacsonyabb, mert már most baromira zavar téged. Képzeld milyen lesz majd bemutatni a barátaidnak, szüleidnek, miközben kicsit szégyellni fogod, hogy alacsony. A magas sarkú cipő kérdéséről nem is beszélve. Ezeket előbb-utóbb észreveszi és őt is zavarni fogja ez a helyzet. Egyébként már az is beszédes, hogy "rá kell beszélned magad", hogy adj magatoknak egy esélyt, erre viszont nem lehet alapozni még egy randit sem. Túl sok dolognak kell összeállni ahhoz, hogy már ne érdekeljen az a 4 centi, annak meg ezek alapján elég kicsi az esélye. Azt javaslom, hogy keress más srácot, mert a belseje se tudta elfeledtetni veled azt a 4 centit.
júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy őt nem zavarja, hogy magasabb vagyok. A belső értékei tudná kompenzálni a köztünk levő magasság különbséget, de ezt nehéz meglépni, nem mondom azt, hogy lehetetlen, de elég erősen szembe kell szállnom a felbukkanó negatív gondolatokkal szemben.
júl. 2. 08:31
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagyok. Éppen erre gondoltam. Sajnos édeskevés, ha őt nem zavarja, mert téged kettőtök helyett is zavar és persze emiatt előbb-utóbb őt is zavarni fogja. Ha tényleg kedveled a srácot, akkor szem előtt kell tartanod, hogy eléggé ronthat az önbizalmán ez a szituáció, amit gondolom te sem akarsz. Szerintem nem kell szembeszállni semmiféle negatív gondolatokkal. Elég, ha elengeded a srácot és mindketten kerestek egy megfelelő embert. Olyan sok felesleges vitát, idegességet, konfliktust szülhet ez az egész már a kezdetekben, hogy emiatt talán nem alakul ki az a fajta tisztelet, szimpátia, szeretet vagy szerelem, ami simán kialakulna benned, ha a pasi 10 centivel magasabb lenne. Bármennyire furán hangzik, sajnos ilyen ember pszichológiája.
júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Erős a gyanúm, hogy neked sosem lesz senkid, mert úgyis mindenkiben találni fogsz valami apróságot, amire hivatkozva kiszórhatod majd. Az egyik alacsonyabb lesz nálad, a másiknak lesz egy kis pocakja, a harmadiknak a kelleténél sűrűbb lesz a szőr a mellkasán, a negyediknek kicsit görbe lesz az orra, az ötödik oldalt kopaszodni fog, és így tovább. Pedig a szerelem nem így működik, az arról szól, hogy felülemelkedünk olyan apróságokon, amelyeket lehet tolerálni, és amelyek érdemben nem befolyásolnak egy kapcsolatot. Ha igazán érdekel valaki, és ha igazán szeretsz valakit, akkor nem azt nézed, hogy alacsonyabb/magasabb-e nálad, vagy hogy mekkora a melle/farka, mennyire görbe az orra, mert ezeket felülírja az érzelem. Csak ehhez fel is kell tudni nőni.
júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Háth, döntöttem. Ő egy elég különleges ember, így adok az egésznek egy esélyt.
júl. 2. 09:55
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
#14 vagy. Te tudod, reméljük túl tudod tenni magad a srác magasságán és boldogok lesztek együtt. Sajnálom a srácot, mert, ha mégsem jön össze, akkor egy olyan dolog lesz az akadály, amiről nem tehet. Remélem nem az lesz a jövő, hogy teper, mindent megpróbál, úgy érzi minden rendben, te színészkedsz egy sort, majd több hét járás után azt mondod, hogy minden stimmel, de mégis kár, hogy nem vagy magasabb, és dobod őt. Gondolom te sem vitatod, hogy ez is benne van a pakliban, sőt elég nagy az esélye. Remélem nem lesz igazam, minden jót.
júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17-es Természetesen ilyenről nem lesz szó! Nem mennék bele egy kapcsolatba, hogy utána “színészkedjek egy sort” majd dobjam.
júl. 2. 10:32
 19/30 anonim ***** válasza:
17. Elhiheted hogy ez lesz.A kérdező most szépen szinészkedni fog és majd egy ponton már nem birja leplezni az igazi gondolatait és akkor fog lelépni,addig szépen kihasználja a srácot hogy mindent megtesz a kapcsolatért,utána a kérdező mint aki jól tette a dolgát megy a következő áldozatra,nagyon szánalmas,elég megnézni itt a válaszait,már előre sajnálom a csávót hogy ilyen libát fogott ki....
júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19-es Nem fogok neked semmit sem bizonygatni. Nem olyan ember vagyok, akinek te gondolsz. 🤷🏻‍♀️

A többieknek köszönöm a segítséget.

júl. 2. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!