Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit is tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon kedvelek. Még a találka előtt kiderült, hogy 4 cm-el magasabb vagyok, mint ő. Ez elég kiábrándító, és teljesen elment a kedvem az egész találkozástól. Pénteken találkoznánk, de egyszerűen nem tudok ezen túllendülni. Hogyan próbáljam magam rábeszélni, hogy adjak egy esélyt az egésznek? Nem kell ítélkezni, nektek is vannak olyan dolgaitok, amik elítélendők lennének!
júl. 1. 19:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem is kell bizonygatni.Akinek van esze látja hogy milyen "nő" is lehetsz.Nehéz nőnek nevezni a hozzád hasonlót ezért is raktam idézőjelbe.
júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek miatt nem mernek beszélni az emberek a problémáikról.🤦🏻‍♀️ Könnyű a másikat elítélni azért, mert máshogy gondolkodik/ érez dolgok iránt. Nem én vagyok az, akinek fejlődnie kellene, hanem neked. Illetve a “nő” az egy relatív fogalom, szóval nem neked kellenne eldöntened, hogy kit nevezhetünk annak. Neked kellenne felnőnöd és végre ráébrednek arra, hogy minden ember máshogy van összerakva. Ez csak téged minősít, nem engem.
júl. 2. 15:10
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen,óriási problémáid vannak ahogy látjuk,4 cm-el kisebb nálad egy férfi,azta mindenit magasan van a léc 2024-ben:D.Szerintem meg neked kéne felnőni és rájönni hogy nem 4 cm-en múlik a boldogság,az hogy ezért képes vagy valakit dobni meg konkrétan dillemázol hogy mi legyen az nagyon gáz.Na ez az amit téged minősit és nem engem!
júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Imádom mikor az emberek nem képesek értő figyelemmel végig olvasni egy szöveget. Senkit nem dobok, mivel együtt sem vagyunk.
júl. 2. 15:48
 25/30 anonim ***** válasza:
Mindent elmond hogy egy valamibe tudsz csak belekötni amit te szintén nem értelmeztél miért mondtam.A többibe meg nyilván nem tudsz belekötni mert nem lenne igazad.
júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
#17 vagyok. Kérdező, mi nem ítélünk el, de valljuk be, hogy kitettél egy elég kényes kérdést a nyilvánosság elé, amivel felhatalmaztál egy csomó tök idegen embert, hogy bíráljon, kritizáljon téged vagy a helyzetet, elmondja a véleményét, tanácsot adjon. Az benne van a pakliban, hogy ezek egy része nem tetszik neked, ezt vállaltad a kérdéseddel. A másik, hogy -bármennyire fáj- a sztorid a külső szemlélő számára úgy jöhet le, hogy egy sekélyes és érzéketlen lány vagy. Ne feledd, hogy mi nem ismerünk téged, csak a kérdésedből és pár kommentedből tudjuk leszűrni a dolgokat. Te mit gondolnál, ha hallanál egy hasonló történetet? Mit javasolnál, ha pl. az egyik barátnőddel történne meg?
júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Egyébként régen én is ismerkedtem egy olyan lánnyal a neten, aki elmesélte, hogy egy pasit azért koptatott le az első randi után, mert nem tetszett az ing, amit viselt, pedig minden más stimmelt. Mondanom sem kell, hogy nekem már nem volt kedvem találkozni vele. Tény, hogy mindenkinek vannak igényei, de azért nem kell túlzásokba esni.
júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
A kérdésem tanácsra irányult, nem kritizálásra. Ha valaki tőlem megkérdez valamit, nem kezdem őt szapulni, hogy te milyen ember vagyok, téged nem lehet nőnek nevezni, szánalmas vagy. Stb. Kérdés-válasz, nem pedig kérdés-kritizálás. :)
júl. 3. 10:13
 29/30 anonim ***** válasza:
#28: Van, amikor már maga a kérdés is kritika, legalábbis a kérdező kritikája. A te kérdésed pont ilyen volt, 4 centi különbségen nyavalyogtál, ami szerintem egy átlagos ember számára semmit sem jelentene, főleg, ha nagyon tetszik neki a másik ember. Ez nagyjából olyan, mintha valaki amiatt panaszkodna, hogy a másik miért kövérebb nála egy kilóval, vagy hogy miért hosszabb 2 centivel a haja élőben, mint a társkeresős képén. Az, hogy ez az egész probléma benned felvetődött, igenis alapot adott arra, hogy kritikusan álljanak hozzád a válaszolók.
júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#27 vagyok. Nem kell itt vitázni emberek. A kérdező majd eldönti, hogy mit kezd a sráccal és a srác is eldönti, hogy mit kezd a kérdezővel. Én a fiú helyében tuti nem mennék el a talira, ha már a tali előtt ennyire zavaró, hogy 4 centivel alacsonyabb. Nem akarok rosszindulatú lenni, de azért milyen ironikus lenne, ha a pénteki tali után a srác mondaná a kérdezőnek, hogy bocsi, de nem téged kereslek. Remélem, hogy végén nem sérül túl nagyot a pasi ebben a történetben.
júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!