Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van hozzám hasonlóan itt...

Van hozzám hasonlóan itt valaki, aki le van nagyon maradva az életben, főképp szociális téren és szeretné behozni a lemaradását?

Figyelt kérdés
Ilyen személyt keresnék, akivel együtt tudunk fejlődni jó irányba. Elmesélnénk egymásnak a dolgainkat, ami számunkra fontos. (Velünk történt dolgok, érzéseink, haladásunk, lemaradás oka, bármi ami számít) Nekem nincs olyan személy az életemben akivel beszélhetnék, de azért jó lenne ha egy hozzám hasonló sorstárssal összehozna az élet.

2021. okt. 24. 16:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
Van egy discord csoportunk par emberrel ahova feljarhatnal dumálni chatelni ha gondolod, ha erdekel irj.
2021. okt. 26. 14:42
 12/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok, sokan írtatok. Lassan majd megpróbálok válaszolni mindenkinek.


#6 válaszoló! Én is éreztem már így, hogy vágyom is társaságra közben meg nincs is hozzá kedvem. Ezt azért érezzük így, mert nem találtuk meg a megfelelő személyt akivel megértjük, kiegészítjük egymást. Szerencse is kell hozzá. Illetve alkalmazkodni is kell kicsit másokhoz, hogy a társaság részesei lehessünk.


Baranya megyéből írok

2021. okt. 26. 18:53
 13/15 anonim válasza:
Nekem is irhatsz 25/L
2021. okt. 29. 17:37
 14/15 anonim válasza:

Hasonló alapokkal rendelkező pesti huszonéves írhat nekem is.

28F

2021. nov. 19. 18:09
 15/15 anonim válasza:
Sikerült valamennyire behozni a lemaradást?
aug. 20. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!