Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szociális fóbiával ismerkednék...

Szociális fóbiával ismerkednék lányokkal,nőkkel! Van olyan aki nem utasítja el ezt a problémát? 36F

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék hasonló,vagy esetleg más jellegű mentális problémával küzdő nővel!

Próbáltam már az ismerkedés számtalan formáját.De a fóbia legtöbbször nagyon megnehezíti a dolgot.Azért voltak kapcsolataim,jó élményeim.És az életben is elég jól boldogulok,a fő dolgokban megállom a helyem.Dolgozom,saját egzisztenciám van.Józan,normális életet élek,a szabadidőmbe is normális dolgokkal foglalkozom.De nem vagyok társasági ember,általában ha tudom kikerülöm a legtöbb ilyen helyzetet.De ettől függetlenül úgy érzem nincs,vagy csak nagyon kevés lehetetlen dolog van az életemben.De azért az otthon az a hely,amely az igazi nyugalmat és biztonságot jelenti.

Elfogadni elfogadtam a problémámat,de sose törődtem bele igazán,általában mentem vele szembe,és próbáltam megvalósítani a vágyaimat.

Én a koromból kiindulva is komoly dolgokat szeretnék már,elsősorban egy normális párt,akivel kölcsönösen megértjük,és elfogadjuk egymást.Akivel hosszú távra,és komolyan lehetne tervezni,amolyan életre szólóan.Szeretnék majd családot,és úgy érzem lelkileg megérettem a dologra.És talán minden más téren is adott volna hozzá minden.

Olyan személyt keresek,akinek esetleg hasonló problémái vannak,és hasonló célokkal rendelkezik és nyitott az ismerkedésre,beszélgetésre.De aki mentálisan egészséges,és úgy érzi elfogadná jó esetben a problémám,olyannal is szívesen ismerkednék.

Az ország észak-nyugati régiójában élek.



2021. máj. 23. 14:58
 1/5 anonim válasza:
Ez egy korrekt bemutatkozó írás, kívánom, hogy mihamarabb találj egy kedves, megbízható hölgyet.
2021. máj. 24. 09:16
 2/5 anonim válasza:

Én is kívánom hogy legyen szerencséd, de.. Bocsi de neten nem fogsz találni! :( most csak gondolj bele, most ha van egy nő 100 pasibol miért pont olyat válaszon aki betegséggel küzd, ha van 50 tökéletes?


Hidd el, neten kívül több esélyed van.

2021. máj. 24. 12:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen,tudom 2-es...nehéz lenne belekötni abba amit írtál.Az a realitás.Viszont korábban jártam már sikerrel netes ismerkedés során.

Sajnos ezzel a problémával neten kívül férfiként nem sok esélyem van.Aki ismeri ezt a betegséget jól tudja milyen.Nekem nem megy az...a nyomulás,a kezdeményezés teljesen idegen embernél.Vagy nagyon nyakatekert,szerencsés helyzet kell ahhoz hogy valakivel megtudjak így ismerkedni.

De ha valami nem megy,akkor próbálok változtatni,keresem a megoldást,hogy számomra az hogy elérhető.

2021. máj. 24. 16:03
 4/5 anonim válasza:
De azért próbálkozni lehet. Én is szociális fóbiával küzdök és önbizalom hiányom is van. szerintem úgy sikerülne párt találni ha fejleszted magad és sportolsz, célokat tűzöl ki, hobbik stb. És a külsőddel is foglalkozni. Ismerkedni meg pedig szerintem úgy lenne esélyed(ünk) ha utazzunk és olyan hobbis helyekre járunk pl könyvtár vagy akármi ahol gondolod meg tudnál szólítani egy lányt
2021. máj. 24. 23:23
 5/5 anonim válasza:
Szia, ha gondolod, tehetünk egy próbát; gátlásokkal, szorongással tarkított szociális fóbiám van nekem is. Nem párt keresek, de mint sorstárs, abban biztos lehetsz, hogy megértenélek. :)
2021. máj. 26. 11:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!