Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék idősebb emberekk...

Hogyan tudnék idősebb emberekkel ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan vagy hol lehetne nálam idősebb emberekkel beszélgetni, ismerkedni (nem romantikus szándékkal)? 22 éves nő vagyok, férfiakkal sokkal jobban kijövök, mint nőkkel, anyámmal és a húgommal sincs túl jó viszonyom. Még egyszer szeretném nyomatékosítani, hogy nem párkapcsolat/szexkapcsolat érdekelne.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :)


2020. nov. 16. 22:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szívesen megismerlek, ha gondolod. Tényleg szigorúan csak barátság, semmi egyéb.
2020. nov. 16. 22:20
 2/14 anonim válasza:
#1 egy 30as szuz, aki minden ilyen kerdeshez odarofogi ezt mert neki mar attol is felall ha csak baratkozas celjabol beszelgethet egy lannyal mert meg soha nem volt novel. Ferfiakkal bezzeg nem baratkozik. Nagy huncut.
2020. nov. 16. 22:26
 3/14 anonim válasza:
Igen, nekem is feltűnt már. Azt hiszi, hogy ha benyomja ezt a dumát, hogy "csakis kizarólag barátság, semmi más" akkor rögtön a csaj bizalmába fog tudni férkőzni mert a csajok mindig attól tartanak, hogy a srácok csak a szexre mennek". Nagy taktikus a csávó :D
2020. nov. 16. 22:27
 4/14 anonim válasza:
#2 feleségem van és barátkozok férfiakkal is, csak nyilván nem ezt írom nekik, mert nem releváns. Pont a te fajtád miatt nem lehet itt rendesen barátkozni.
2020. nov. 16. 22:29
 5/14 anonim válasza:
1-es, na ne legyél már álszent! Férfiakra rá se írsz fogadjunk, csak nőkre. Szerintem nincs feleséged, csak azért írod, hogy mentegetőzz, de nem jön be ez a duma, remélem a kérdezőnél sem. XD
2020. nov. 16. 22:48
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért rakták át a kérdést? :((
2020. nov. 16. 22:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel netes ismeretség.
2020. nov. 16. 22:53
 8/14 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok, pár évvel idősebb, az is jó? Szívesen barátkoznék, írj, ha gondolod. :)
2020. nov. 16. 22:54
 9/14 anonim válasza:
Ha meg van felesege, fogadjunk, hogy nem tud rola, hogy naponta 10 nonek irja ugyanezt itt.
2020. nov. 16. 22:56
 10/14 anonim válasza:
Igen, erre én is gondoltam, hogyha tényleg van felesége, szegény kisasszony nem tudja, milyen férje van...na de majd csak kinyílik az asszony szeme, és beadja a válópert.
2020. nov. 16. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!