Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenned kedvetek lányok, egy...

Lenned kedvetek lányok, egy kellemes késő őszi, inkább téli programok (karácsonyi) látogatásához, velem kettesben?

Figyelt kérdés
32 éves Bp-i srác vagyok, arra gondoltam, hogy szívesen ismerkednék és ha megvan a megfelelő kommunikáció köztünk, akkor egy leányzóval szívesen járkálnék a téli időszakba Budapesti programokra. 18-35 év közötti lányokkal találkoznék szívesen, de előtte azért kicsit szeretném jobban megismeri.
ma 15:07
 1/5 anonim válasza:

Ennél igénytelenebb módon nem tudtad volna megfogalmazni a kérdést? Meg annak részleteit?

32 évesen már nem vagy srác, ha annak hiszed magad, akkor pszichológust ajánlok vagy ideje lenne anyád pincéjéből kiköltözni.

A budapesti kis b, mivel a hozzáadott i-el melléknév lett. Általános iskolában oktatják ezt.

ma 15:13
 2/5 anonim válasza:
A qué están haciendo aquí???????
ma 15:34
 3/5 anonim válasza:

32 éves srác. Miért ne lenne srác?


Még fiatal.

Egyébként még ha akadna jelentkező is az olyan is lenne, semmilyen. Ne erőltesd ezt kérdező, neten legalábbis. Nekem is írt két noname csaj pár éve emailben hogy eltöltenék velem az ünnepeket.

Nem is értettem kik voltak ezek és mit akartak, honnan tudták meg az email címem. Én azt gondolom valami rosszakaróm lehetett akik személyesen, vagy távolról ismertek, megláttak társkeresőn és gondolták jól megszivatnak.

Elküldtem őket a fenébe emailben.

Ismerkedj normálisabb oldalakon, bár abból kevés van.

ma 15:35
 4/5 anonim válasza:

1

"Meg annak részleteit" helyett "És annak részleteit" kellett volna írnod, lehetőleg egybe az előzö mondattal, vesszővel elválasztva őket.


Tudod, ha már trollkodsz és semmit nem adsz hozzá a dologhoz, legalább a kicsinyes beszólásod az igényességről lehetne egy csöppet mélyebb, mint egy meredek hegy oldalában levő pocsolya.

ma 16:40
 5/5 anonim válasza:

#1 “hozzáadott i-el“ -> i-vel!

(a helyes toldalékolást szintén az általános iskolában oktatják 😉)

ma 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!