Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan 40+-os nagykaniz...

Van itt olyan 40+-os nagykanizsai (vagy környéki), őszinte, igaz férfi, aki Igaz Barátságot (beszélgetés, közös programok) keres egy másik Férfi személyében?

Figyelt kérdés
45 vagyok, magamat egy régi világ emberének tartom, s, nem értek egyet az újjal (ez a létélményem), továbbá érdekel a filozófia, asztrológia, számmisztika, filmek, de szívesen beszélgetek bármiről, szeretek sétálni, beszélgetni, egy kocsmába beülés sem okoz gondot. Ez nem homo, sem LMBTQ hirdetés, hanem igaz barátságot keresek, amely mára már kihalt műfaj. Tudom ez sem egyszerű, mert nagyon különbözőek vagyunk, de hátha...(valaki unatkozik) Realisták, objektívek, akik értenek az Élethez, "optimista-pesszimisták", nehéz sorsúak előnyben. (akik nem rózsaszín szemüvegben látják a világot előnyben) Privát megkeresések jöhetnek, ha akad még ilyen.

jún. 28. 10:41
 1/3 anonim válasza:
okkultizmus is érdekel?
jún. 29. 19:48
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen pl. Roman Polanski, Stanley Kubrick, de vannak még.

Privát írj, ha gondolod.

jún. 30. 00:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, én filmekre gondoltam elsősorban. Te mire gondolsz? Írj privát!
jún. 30. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!