Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányook, barátkoznii? Nincs...

Lányook, barátkoznii? Nincs nagyon kivel utazgatnom meg programokat csinálni nyáron, egyedül meg rossz. Légyszi srácok ne nagyon írjanak, vagy csak melegek, tőlük nem félek, megbízhatóak xD 18L

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm elfoglalt, meg alapból kevés barátom van, Pestiek vagy közeliek előnyben. 😇 Mindenre nyitott vagyok, chilles nyugodt programokat is szeretem piknikezés, strandolás, utazgatni imádok, de ha úgy van inni is, meg bulizni néha.

júl. 5. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Szívesen barátkoztam volna, de sajnos dolgozom, így nem igazán tudnék a kedvedbe járni, hogy állandóan menjünk valahova. De javaslom, hogy te is tedd ezt, nem fogsz unatkozni és saját pénzed is lesz egyetemre.
júl. 5. 16:02
 2/5 anonim válasza:

En szivesen beszelgetnek, baratkoznek veled, bar srac vagyok, de ha gondolod irj. 😊

Nekem sincsennek nagyon barataim.

júl. 5. 16:07
 3/5 anonim válasza:
33f meleg vagyok de szívesen rád mennék így is.
júl. 5. 21:44
 4/5 anonim válasza:

szia, ha még aktuális írsz?😊

Pest, 23/L

júl. 9. 20:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Igeen írtam neked priviiit.
júl. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!