Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lány barátot keresek magamnak,...

Lány barátot keresek magamnak, ki szeretne a barátom lenni? 23 éves lány vagyok, és egy olyan igazi jó panaszkodós barátnőt szeretnék magamnak, akivel mindent megbeszélhetek. Valamint akivel természetesen programokat is lehet szervezni.

Figyelt kérdés

júl. 28. 18:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Cuki vagy, remélem sikerrel jársz! :)
júl. 28. 18:43
 2/11 anonim válasza:

"igazi jó panaszkodós barátnőt"

lelki szemetes. a szó amit keresel, lelki szemetes.

júl. 28. 18:51
 3/11 anonim válasza:
Hasonló cipőben járunk, szívesen jelentkeznék is, csak 18 vagyok, illetve budapesti. Személyes találkozók szempontjából nagy akadály a távolság :/
júl. 28. 18:52
 4/11 anonim válasza:
Szerinted ki akar panaszkodast hallgatni? Ezerszer inkabb megyek egyedul mindenhova. Ha problemam van ,negoldom. Nem panaszkodok.
júl. 28. 19:07
 5/11 anonim válasza:

4


"Szerinted ki akar panaszkodást hallgatni?"


A pszichológus.Hiszen lényegében abból él.

júl. 28. 19:11
 6/11 anonim válasza:
Ez nem barikereső oldal, el vagy tévedve.
júl. 28. 19:13
 7/11 anonim válasza:

Én Pécs környékén élek, szívesen beszélgetnék veled; csak 3 évvel fiatalabb vagyok nálad 😄

De szintén lány, ha nem hiszed benne vagyok egy telefonhívásban 😇

júl. 28. 19:27
 8/11 anonim válasza:
na ugy latom felvettek a egyetemistakat pecsre
júl. 28. 19:42
 9/11 anonim válasza:

ne itt keress csajokat meg pasikat: [link]


Itt van ahol a helyed van. Itt talan meg part is talalsz 23 evesen meg baratnoket.

júl. 28. 20:16
 10/11 anonim válasza:
Erre a célra tudom ajánlani szolgáltatásaim széles tárházát :)
júl. 29. 05:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!