Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nyitott-e valaki arra, hogy...

Nyitott-e valaki arra, hogy kialakítson egy ismerettséget, barátságot ahol akár eljárhatnak programokra és beszélgethetnek pl. egy kávé vagy tea mellett?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék olyan személyekkel, akik nyitottak arra, hogy új embereket megismerjenek és közösen kialakítsanak egy ismerősi/baráti kapcsolatot, ahol találkozni is lehetne.

A meglévő barátaim mellett szeretnék megismerni új személyeket. Én magam részéről nyitott vagyok és szívesen beszélgetek és megismerek mást, másokat.

- egy 28 éves nő



aug. 6. 17:34
 1/8 anonim válasza:
Igen, lehet róla szó. 25/F
aug. 6. 18:05
 2/8 anonim válasza:
Mégis hol?
aug. 6. 19:25
 3/8 anonim válasza:

Tetszik az ötlet, de ez igen nehéz és kihívásokkal teli 'projekt'..

Azt vettem észre, hogy 25 felett már jóval nehezebb barátkozni, habár ezzel nem mondtam újat.

Nyilván az iskolai rendszerben jóval könnyebb volt.. Ebben a korban már kb. mindenki elvan a karrier-el, a kialakult kapcsolataival, a családi dolgokkal ( idősödő szülők, stb.. ) , egyéb problémákkal.

Ha gondolod írj, legfeljebb nem lesz belőle semmi.

25F - Szinte budapesti ( munka, suli, család odaköt, de nem élek ott )

aug. 6. 20:20
 4/8 anonim válasza:

Simán, éppen ez hiányzik a létemből jelenleg. A covid és egyetem vége, majd végül utolsó szögként egy hosszú kapcsolatom vége óta eléggé megszűnt a társaságom. Valahogy újra kellene éleszteni, de így felnőttként meg HO-ban dolgozva nem egyszerű feladvány.


27/F - Pest megye

aug. 6. 20:26
 5/8 anonim válasza:
Milyen korosztályban gondolkodsz?
aug. 6. 20:52
 6/8 anonim válasza:
NEM
aug. 6. 22:46
 7/8 anonim válasza:

Nem rossz ötlet. A beszélgetés részében mindenképpen benne lennék. Utána meg majd meglátjuk. Nekem is a covid -> HO kicsit megnyomorította az előtte sem túl népes baráti társaságom.


32/F Pest megye

aug. 7. 06:55
 8/8 anonim válasza:

Szia!



Szívesen barátkoznék, megismernék én is új embereket.


44/N

aug. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!