Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni,...

Valaki szeretne beszélgetni, aki ugyanúgy szétunja magát a párja mellett, ahogyan én?

Figyelt kérdés
50 körüliek beszélgessünk miért ennyire szar az élet
jún. 28. 20:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok ha ez számít
jún. 28. 20:32
 2/18 anonim válasza:
Mi ilyen unalmas? 34 vagyok de ha gondolod írj
jún. 28. 20:35
 3/18 anonim válasza:
Ha szarnak érzed a helyzeted, miért nem változtatsz?
jún. 28. 20:39
 4/18 anonim válasza:
Mért nem csinálsz valamit? Ahhoz nem kell a párod! Ha te unatkozol, arról nem a párod tehet, konkrétan semmi köze hozzá.
jún. 28. 20:47
 5/18 A kérdező kommentje:
Hagyjam itthon és menjek be szórakozni egyedül a belvárosba. Aha, nagyon életszerű
jún. 28. 20:55
 6/18 anonim válasza:
Miért ne tehetnéd meg? Pl barátnőkkel. Teljesen normális dolog
jún. 28. 20:59
 7/18 anonim válasza:
Miért ne?
jún. 28. 21:01
 8/18 anonim válasza:
Nem értem! Hát hogy az istenbe ne lenne életszerű?! Miről beszélsz? Össze vagytok ragasztva? Hát hallod! Ne a párodat okold! Magad tehetsz róla. Amúgy barátnőid nincsenek? Mert bulizni mondjuk nem kell egyedül.
jún. 28. 21:02
 9/18 anonim válasza:
Összejöhettél volna olyan férfival, akivel a szórakozás ugyanazt jelenti számotokra.
jún. 28. 21:06
 10/18 A kérdező kommentje:
51 évesen hova menjek bulizni mégis??? A barátnőim nagy része már alszik ilyenkor!!!!🫣🤣
jún. 28. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!