Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szülinap, Siófok mellett?

Valaki szülinap, Siófok mellett?

Figyelt kérdés

Gyakran vagyok ott, ott lesz a szülinapom június végén, viszont szinte egy velem egykorút sem ismerek arrafelé. Arra gondoltam meghívok pár embert így ismeretlenül, fiúkat, lányokat, az én korosztalyombol. Nyilván előtte beszélnek velük pár szót valamilyen más platformon, már ha érdekel bárkit is:D

17/l (leszek:)



jún. 12. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én szívesen megyek, ha nem számítok vén diáknak.. Nekem is június vége felé van, de nem lopom el tőled a show-t, én 25 leszek.
jún. 12. 15:56
 2/25 anonim válasza:

Érdekelne, de öreg vagyok hozzá.


F

jún. 12. 15:58
 3/25 anonim válasza:
Ingyenélő potyaleső (romák) fognak jelentkezni. Idegeneket miért hívnál el? Nevetséges. Kidobott pénz. Meglátszik elvagy kényeztetve. Annak idején kaptál volna egy tortát aztan ennyi. Nemhogy buli. Nekem sose volt gyerekként. Most felnőttként meg ilyen hülyeségre nem költök pénzt,se (ha lenne) gyerekemnek sem költenék. Felesleges pénzkidobás,és időpazarlás.
jún. 12. 16:07
 4/25 anonim válasza:
Szia! Engem érdekel. Ha gondolod írj! Én is sokat vagyok nyáron Siófokon. Férfi vagyok.
jún. 12. 16:15
 5/25 anonim válasza:
Uh látom gyülekeznek az éhes vadászok :D erről az a kanapés kép jut eszembe, amikor az egy szem lány ül, mögötte afroamerikai férfiakkal 😂😂😂
jún. 12. 16:16
 6/25 anonim válasza:

1-es vagyok, fehér ember, egyetemista, dolgozok és önfenntartó vagyok normális fizetéssel, de biztos roma / ingyenélő vagyok, mert jelentkeztem, hogy érdekelne ilyesmi :).


Mivel támasztanád alá az állításodat? Esetleg valami mintavételezést végeztél és kijött, hogy aki ilyesmire jelentkezik, az 99% eséllyel roma?

Kétlem, ahhoz nincs elég eszed, hiszen azt se tudod, hogy miről beszélek.


Ha meg már ilyen okos és bölcs lettél, akkor megtanulhattad volna már, hogy nem minden ember egyforma :) Lehet neked nem fontos a születésnap másnak meg az az egyetlen napja az évben, amikor boldog, nem vagyunk egyformák.

jún. 12. 16:18
 7/25 anonim válasza:
Kedves gesztus tőled, Kérdező, s ha én is a Te korosztályod lennék, akkor nagyon szívesen élnék is ezzel a nem mindennapi lehetőséggel, de azért légy óvatos nagyon! :)
jún. 12. 16:29
 8/25 A kérdező kommentje:

3. Ennyire szar volt a gyerekkorom? Sajnálom, de megkertelek ne rajtam vezesd le a gyerekkori feszültséged.


Termeszetesen Mindenki, aki esetlegesen "jelentkezik" beszélnek egy pár napot messengeren vagy bárhol hogy lássam megvan-e a közös hang.

Egyébként ne nagy bulira gondoljon senki, igazából életem első "bulija" lesz, grillezessel, zenével, medencével beszélgetéssel stb.

15-25ig gondoltam kb, írok privatban:)

jún. 12. 16:38
 9/25 anonim válasza:
Mar qurva vagy
jún. 12. 16:41
 10/25 A kérdező kommentje:

*gyerekkorom


Plusz infó, ha valaki csak emiatt jönne, van párom.

jún. 12. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!