Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szülinap, Siófok mellett?

Valaki szülinap, Siófok mellett?

Figyelt kérdés

Gyakran vagyok ott, ott lesz a szülinapom június végén, viszont szinte egy velem egykorút sem ismerek arrafelé. Arra gondoltam meghívok pár embert így ismeretlenül, fiúkat, lányokat, az én korosztalyombol. Nyilván előtte beszélnek velük pár szót valamilyen más platformon, már ha érdekel bárkit is:D

17/l (leszek:)



jún. 12. 15:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
9.? Nem tudom értelmezni
jún. 12. 16:43
 12/25 anonim válasza:
A kötekedő megkeseredett, trágárkodók ellen a jelentést és a figyelmen kívül hagyást javaslom. Ha valaki válaszra se méltatja őket, attól megőrülnek. :D Amúgy meg, teljesen jó kezdeményezés, ahogy írtad is, előzetes beszélgetéssel és óvatossággal persze. :)
jún. 12. 16:59
 13/25 anonim válasza:

"van párom"


50% left te chat xD

jún. 12. 17:00
 14/25 anonim válasza:
a többi 50% pedig fogd meg a söröm típusú emberek :')
jún. 12. 17:02
 15/25 anonim válasza:
14# "attól még lehet rúgni gólt, hogy ott van a kapus"-tipusu emberek :Ddddddd
jún. 12. 17:04
 16/25 A kérdező kommentje:
Sírok, ezt a részét engedjetek el kérlek.
jún. 12. 17:06
 17/25 anonim válasza:

15: igen úgy értettem :D

Engem sok sok éves kapcsolatban csaltak meg egy olyannal, akiről negatív véleménnyel voltunk mindketten. Utána visszasírta magát hozzám, mert csak 1 éjszaka volt, de màr nem volt ugyanolyan...

Tanulság, hiába gondolod a másikról hogy hűséges meg magadról, valahogy mégse úgy alakulnak a dolgok és mindig lesz egy fas*, aki addig nyomja magát, amíg a nődet nem du*ja meg a puha lagymatag pöcsével... Ez az élet rendje.

jún. 12. 17:23
 18/25 anonim válasza:
Nem tudnék elmenni, de barátkozhatunk, ha szeretnéd! 18L
jún. 12. 18:55
 19/25 anonim válasza:
Majd írd a részleteket, hogy hányan jöttek össze.
jún. 13. 15:00
 20/25 anonim válasza:
Én nem hívnék meg vadidegeneket. A tűzzel játszol kérdező.
jún. 13. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!