Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 37 éves anyuka vagyok. Szeretn...

Anna0708 kérdése:

37 éves anyuka vagyok. Szeretnék ismerkedni hasonló korú anyukával a környékemen.(Kaposvár) Lehet nem itt kellene, de mit veszíthetek? 🙂Hiányzik a jó társaság. Ha valakinek van kedve és hasonlóképp nincsenek barátai, írjon bátran.

Figyelt kérdés

szept. 10. 12:14
 1/6 anonim válasza:
Ha esetleg még nincs Facebookod, akkor legyen :D Nem azért, mert nem tudod mit veszítesz, hanem azért, mert ott vannak ezrével olyan csoportok, ahol talán találnál megfelelő személyt vagy csak szimplán egy beszélgetőtársat az országból. Itt nem gondolnám, hogy fogsz.
szept. 10. 13:37
 2/6 anonim válasza:
Tőled idősebb apuka vagyok. Ha van kedved és nem zavar hogy férfi vagyok, szívesen beszélgetek veled.
szept. 10. 15:17
 3/6 Hullllll válasza:
Hát én nem nő vagyok és fiatalabb is vagyok nálad, de én is kaposvári vagyok csak azért írok. Ha érdekel írj priviven:)
szept. 10. 16:13
 4/6 anonim válasza:
Kaposváron senki nincs, halott város.
szept. 10. 20:19
 5/6 anonim válasza:

Erről beszéltem (#2-#3) ↑

Itt nem fogsz olyan embert találni, akit keresel, csak kanos apukákat, akik egy félszemű törpével is félrelépnének, ha lenne rá módjuk.

szept. 11. 09:18
 6/6 anonim válasza:
Én nem vagyok még apuka de még lehetek 😂 Ha van kedved ismerkedni velem.
szept. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!