Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy kicsit összetett a problém...

Egy kicsit összetett a problémám… 50 éves vagyok van 2 gyermekem es egy férjem. Mi lehet a baj velem, hogy kilógok sorból, nem találom a hasonló emberek társaságát? Mint egy idegen a bolygón

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, se tarsasagom… hiányzik, amikor kamasz voltam igazi társasági ember voltam, de akkor az emberek annyira mások voltak…

Mostani emberek( tapasztalat) kiégett, antikomunikativ, nem őszinte, nincs humora, számító,

Én egy kommunikativ, humoros egyéniség vagyok, amikor próbálkoztam kapcsolatokkal, csak részemről működött, belefaradtam… a rokonság kihalt, a családommal 4 én vagyunk “ barátok” de nagyon jó lenne valaki hasonló EMBERT találni, de nem tudok… munkám is olyan, hogy nem sok emberrel találkozom, sem én, sem a párom, akikkel meg igen az teljesen más kaszt…

Van így valaki? Mintha antiszoc lennék, de nem, mert hiányzik a hasonszőrű emberek társasága… leginkább a “ Nagyfiúk” c filmet érzem magamnak, tudom film, de őszinte, közvetlen, vidám es egymásért vannak



aug. 18. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 27 vagyok, évek óta ezt érzem. Soha nem illettem be igazán sehova. Nem vagyok egy egyszerű eset, sokszor nem ér célt a szarkasztikus humorom, emellé nagyon szókimondó és nyers is vagyok. Az alaptekintetem pedig szigorúnak tűnik.


Én is antiszociálisnak tűnök, mert egyszerűen nem értek mindenkivel szót, csak nagyon kevés emberrel.

aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Én meg azért lettem “antiszociális”, mert zsigeri szinten gyűlölöm a bagófüstöt, és szinte kivétel nélkül mindenki szívja azt a sz@rt. Ezért szándékosan távol tartom magamat az emberektől.


Egy szintén 50 éves nő

aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 van ebben valami. Két hónapig nem szóltak hozzám a kollegáim, majd egyszer kimentem rágyújtani (olyan kedvem volt, egyébként nem dohányzom), onnantól fogva beszélnek velem.
aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

28 vagyok, ufonak titulalom magam. 😅 annyira nem talalom a helyem.

Pedig ezer dolog érdekel, csak a tarsasag nincs meg hozza.

aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Van ez így sajnos, nagyon más lett a mai világ, nagyban, kicsiben. És hiába másolnád a rég látott mintákat, ma már nem működnének. Én is jártam baráti társaságokba, de látva az ottani viszonyokat, inkább lekoccoltam. Magamnak való lettem, de teljes életet élek. Csak azzal, és azokkal foglalkozom, amiből épülhetek, de legalábbis szinten maradok. Fiatal útkereső tiniknek szoktam itt írni: keress hobbit, érdeklődési kört, és annak nyomán azonos érdeklődésű barátokat.

Más: Csintalan Sándor 70 éves lett kiköltözött egy istenhátamögötti tanyára. (24.hu) Őt irigylem.

aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Gyerek férj elott is ugyanez lehetett suli után.

A gyerek es férj is csak menekulés lehetett abbol hogy nem tudsz szocializálodni. De a gondot nem oldotta meg.

aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
60%

Lehet sovány vígasz, de társadalmi probléma az emberek nonkommunikatív, felszínes, érdekkapcsolati felfogása. Mindig nyitott, társalgós, több témáról csacsogós típus voltam. Hittem, hogy jó emberek vesznek körül, de olyan sok változás történt körülöttem, hogy bátran kimerem jelenteni, hogy az emberek többsége – legalábbis ebben az országban – eléggé önzőek vagy üresek ahhoz, hogy simán hagyjanak kihűlni egy barátságot is.

Mintha olyan nagy elvárás lenne a kölcsönös kommunikáció, az őszinteség, empátia és tisztelet.

Szerintem, ez a barátság nélküli, kihűlt, érzéketlen érdekkapcsolati tendencia egyre rosszabb irányt vesz. Ennek ellenére hiszem, hogy vannak nagyszerű emberek, akikkel meglehet találni a közös nevezőt…. :)

aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6 ős ez hülyeség amit írsz, ennyit vettél le??? Nem menekülés volt, igazi kapcsolat es a kamasz meg a. Szalad Alapitas alatt is eltelt jó pár év… tudod ide elég nehéz leírni az egész sztorit… lehet, hogy te menekültél férjhez, nálam nem ez történt.
aug. 19. 22:03
 9/9 anonim válasza:
Szia irj rmailt
szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!