Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg ennek a...

Hogyan mondjam meg ennek a "barátomnak", hogy többet ne üljön oda és ne akarjon velem kajálni, mert terhes a társasága számomra?

Figyelt kérdés

Járok már évek óta egy adott étterembe kajálni, ahol már jó pár embert ismerek, többek között az egyik volt páromat is, akinek volt egy kissé értelmi fogyatékos kollégája. A pasinak nem tudom pontosan mi a betegsége, de állandóan dumál és nem is figyel arra, amit mondd a másik.


Újabban minden nap odaül hozzám ez a csávó, és folyton pofázik, egy hétig elviseltem, de már nagyon idegesít, nem tudok az ebédre figyelni. Nem érdekli a visszacsatolás, hogy a másikat érdekli vagy sem...pénteken már megkértem, hogy ne üljön oda, de én többet nem szeretnék vele kajálni.


Hogy véglegesítsem ezt? Nem rossz ember amúgy, mondta hogy szeret engem meg jó embernek tart, nem tettem neki semmi rosszat, ezert gondolkodom ezen most.



aug. 17. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
A volt párom révén ismerem, nem ő volt párom, bocsánat pontatlanul fogalmaztam.
aug. 17. 22:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól fogalmaztad meg a kérdésedben. Terhes a társasága, nem akarsz vele ebédelni. Ennyi. De ezt miért nekünk írod, miért nem mondod a szemébe!?


Az ilyeneket nem lehet kíméletesen megoldani, mert akkor újra és újra vissza fog térni!! Ha tényleg nem akarsz vele enni, akkor vagy elmész máshova, vagy elküldöd magadtól ezt az embert egyszer s mindenkorra!

aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy evés közben nem szeretsz beszélgetni, inkább a saját gondolataiddal foglalkoznál, így, nem ellene irányul a kérésed, de szeretnéd ha többé nem ülne melléd
aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy ebédidőben pihenni ajarsz, senki társaságára nem vágysz.
aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A 2-es jol irja kimeletesen nem lehet megoldani.Ha kedves vagy az ilyen embernek az felhivas keringore es atvis veszi az iranyitast.Ilyenkor aki szeretne baratkozni ha csak rairsz hogy van vagy egyszer hivod csatlakozzon ugy ertelmezi baratok vagytok es szabadabbnak erzi magat hogy inditvanyozzon.Ezert legjobb az ilyen dolgokkal vigyazni.
aug. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!