Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak én unom ezeket?(Bővebben...

Csak én unom ezeket?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régebben tettem ki egy szimpla posztot hogy aki akar beszélgetni az üzenjen de nyilván mivel nem nő vagyok ezért kevés sikere lett. Viszont ha te is unod már hogy az ilyen kérdések kirakóira üzensz és vagy választ se kapsz vagy rövid időn belül megreked az egész beszélgetés akkor nekem nyugodtan küldj üzenetet privátban mert nem fogom ignorálni!Az utóbbi pár napban azt tapasztaltam hogy még azok is képesek ezt csinálni akik kirakják hogy szivesen barátkoznának,utána valahogy még válaszra se méltatnak privátban.Szóval ha szeretnél barátkozni,beszélgetni,ismerkedni akkor várom a privát üzenetet!

jún. 27. 21:13
 1/7 anonim válasza:

Szia,

Mennyi idős vagy? Illetve merre élsz?

jún. 27. 21:44
 2/7 anonim válasza:
Ezeket a kérdéseket nagyjából ugyanaz a 2-3 ember írja ki, akik magukat nőnek kiadva szórakoznak.
jún. 27. 22:50
 3/7 anonim válasza:
Nekem innen összejött több kapcsolat, barátok, levelezőtársak stb. Főleg régebben. Manapság ritkább, de mindig van esély. A sok közül válogatni kell.
jún. 27. 23:27
 4/7 anonim válasza:
Xd
jún. 27. 23:29
 5/7 anonim válasza:

Szia

Hány éves vagy? :)

jún. 27. 23:32
 6/7 anonim válasza:
Hogy hivnak?:)
jún. 27. 23:34
 7/7 anonim válasza:
Kamu kérdés. Ugyanolyan mint akiket a kérdésében ekéz. Papolni könnyű, válaszolni már annyira nincs kedved, ugye kérdező?
jún. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!