Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki tud segíteni? (Bővebben...

Valaki tud segíteni? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mára úgy érzem, hogy teljesen kiégtem. Nem igazán tudok már örömet találni a mindennapokban, és egyre inkább csak azt érzem, hogy múlik az idő felettem, tartalom nélkül.

Jól esne a társaság, egy újító szemlélet, némi izgalom az életembe.

Ha magadra ismertél, legyél nő vagy férfi, akkor írj és kezdjünk valamit magunkkal. :)

Lentebb várok némi tanácsot, hogy ki, hogy vészelte át ezt az időszakát, ha volt neki.


FF/27


2020. aug. 3. 17:55
 1/5 anonim válasza:

Szia,

túl fiatal vagy még a kiégéshez. Nem biztos,hogy idegen emberrel feloldódnál annyira, hogy ez elmúlna...

Lehet, kifognál egy szintén kiégettet és egymást szomorítanátok.

2020. aug. 3. 18:31
 2/5 anonim válasza:

Szabadulj ki a mókuskerékből s más lesz életed.

Eddig etted a szőlőt, akkor egyél narancsot leegyszerűsítve.

2020. aug. 3. 18:48
 3/5 anonim válasza:
Hihetetlen, de sajnos pont így vagyok vele. Még a kor és a nem is stimmel. A kitörési kísérleteim eddig kudarcba fulladtak. Ha van kedved szívesen beszélgetnék, ötletelnék veled.
2020. aug. 3. 19:28
 4/5 anonim válasza:
melyik megyéből keresel?
2020. aug. 3. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs határ szabva. Nem szexhez keresek embert... :D
2020. aug. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!