Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Felszínesség? (bővebben kifejtve)

Felszínesség? (bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés

Akármennyire ciki vagy nem, elvesztettem egy kicsit a kapcsolatot a világgal. Úgy érzem magam, hogy az embereknek csak egy bizonyos szintig vagyok jó és meghúzzák azt a bizonyos határt. Nem vagyok magányos, csak sok a felszínes kapcsolatom. Vágyok valami többre, valami pluszra, valami mélyebbre, mint egy elcsépelt vígjátékban. :) Igaz barát? Mondhatjuk igen, de maga a hangulata is hiányzik annak, hogy kölcsönös érdeklődéssel, őszintén beszélgethessek, ez ugyanis nagyon ritka. Én csak szerencsét próbálok itt, hátha valaki hasonlóan érez. Köszönöm, ha lehetőséget adsz nekem!


24/F



2022. júl. 1. 17:55
 1/2 anonim válasza:

Biztos vagyunk így többen is - csak sajna nem a korosztályod.

Pedig értelmes beszélgetés,kölcsönösség,érdeklődés az nagyon jó ,de ritka dolog sajnos :(


F

2022. júl. 1. 18:23
 2/2 anonim válasza:
Bár én fiatalabb vagyok, de teljesen átérzem a helyzeted, bennem is gyakran merül fel ehhez hasonló érzés. Nagyrészt nekem is felszínes kapcsolataim vannak és örülnék ha lenne valaki akivel nem így lenne. :)
2022. júl. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!