Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni szeretnék, olyan...

Barátkozni szeretnék, olyan emberekkel,akikkel nem csak felszínes barátkozás lenne, hanem sokkal bensőségesebb. Fiú lány mindegy. ?

Figyelt kérdés

Sok költözés miatt sajnos eddig nem tudtam úgy barátkozni,ahogyan szerettem volna.

25 éves vagyok. Budapesten élek.

Szeretek sportolni, moziba járni. Otthon sütni-főzni. Szeretem a kutyákat. Szeretek kávézóba járni, vagy akár csak simán sétálni/ nézelődni a világban.

Bulizni nem szoktam, nem szeretek táncolni/alkoholizálni/cigizni. (Persze, azért néha, meló után 1-2 radlert megiszok munkatársaimmal 😄)

Elég csendes társaság vagyok, élőben nehezen barátkozom. Viszont, ha látom az érdeklődést, vagy erzem, hogy rám is figyelnek beszélgetés közben könnyen beszélgetek bármiről. Szeretem, ha figyelnek rám, nem csak süket fülekre találok.

Sajnos sokszor érzékelem élőben, hogy az emberek nehezen értik meg a másik mondandóját/vagy meg sem szeretnék érteni. Így nehéz barátkozni.

Ha szeretnél barátkozni írj 🙂


2022. febr. 1. 18:41
 1/9 anonim válasza:

Szia! Ha van kedved, írj.


25/F

2022. febr. 1. 19:16
 2/9 anonim válasza:
Írhatsz nekem is. 20l
2022. febr. 1. 19:32
 3/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, aztán majd meglátjuk :)
2022. febr. 1. 20:11
 4/9 anonim válasza:
Szia, nekem is írhatsz!
2022. febr. 1. 20:13
 5/9 anonim válasza:

Szia, ha gondolod írhatsz. :)


22/L

2022. febr. 1. 21:07
 6/9 anonim válasza:

Őszintén, itt mindig valahogy félbeszakadnak az ilyen barátkozások, a leghosszabb nekem 3, majdnem 4 hónapig tartott.


De szívesen, ki tudja hogy alakul.

2022. febr. 1. 21:40
 7/9 anonim válasza:
Benne vagyookk.😄 Irhatsz ha gondolod. F
2022. febr. 1. 22:40
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én szívesen barátkoznék, 30/N ha gondolod írj. :)
2022. febr. 2. 09:23
 9/9 anonim válasza:

Nekem is írhatsz. :) Más is aki kedvet érez. :)


29/F

2022. febr. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!