Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi a véleményetek a barátkozós...

Mi a véleményetek a barátkozós fb csoportokról? Sikerült onnan valakinek igaz barátra/jó haverra lelnie?

Figyelt kérdés

Szóval ott tartok, hogy a régi barátaim eltávolodtak tőlem, csak ismerősök emlékekkel, akikkel akkor beszélek, ha véletlen rájuk bukkanok (valamiért mindig ilyen másodlagos/harmadlagos barátja voltam mindenkinek, ezért sosem sikerült rendes barátot szereznem ált suliban), aztán gimiből maradt 2, akik közül már csak az egyik maradt meg barátként, vele néha találkozunk. Egyetemen mellényúltam a dolgoknak és nem sikerült túl szoros kapcsolatokat kialakítanom emberekkel. Jó, 2 szobatársam megkedveltem, meg hívtak inni, erre-arra, de nem éreztem azt, hogy én barátnak tekintek bárkit vagy akár ők engem.

Tudom, hogy, ha nem sikerül valami elég sokszor, az valószínű az én saram is, de nem akarok beleesni abba a helyzetbe, hogy ott leszek a kora huszas éveimben és abszolúte nincs senkim, akire számíthatok. Szóval ráírtam pár emberre, akiket szimpatikusnak találtam és beléptem 3 csoportba, de nem tudom, mire számítsak



2022. febr. 1. 13:34
 1/5 anonim válasza:
Nekem innen is alakul egy. Ez két emberen múlik, rajtad és a másikon, nem pedig a platformon.
2022. febr. 1. 14:09
 2/5 anonim válasza:

Vannak olyanok fiataloknak?

Én amikkel találkoztam, mindben 40-50+-os korosztály volt.

2022. febr. 1. 14:46
 3/5 anonim válasza:
Én nem. Nagyon gáz a felhozatal általában az ilyen csoportokban. Furcsa, nyomulós egyedektől kezdve, a végtelenül butákig.
2022. febr. 1. 14:55
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Amikbe én beléptem, ott az egyikben sok velem egykorú lány van, de leginkább messze laknak vagy nem nyilvános a profiljuk. A közelemben barátot keresők többsége sajnos 30+-os vagy éppen anyuka, szóval annyira nem érzem azt, hogy sok esély lenne összebarátkoznunk. Magamnál fiatalabbat is láttam csoportban, de csak 2-t, egyik nagyon gáz szöveget írt, a másik aranyos, de nem biztos, hogy pont rám lenne szüksége.

#3

Eddig még annyira nem tapasztaltam ezt. Igaz van 2-3-4 férfi aki sok embernél bepróbálkozik és jelentkezik, mint barátjelölt, de nagyon gáz kommenttel nemigen találkoztam még "pályafutásom" alatt, szóval eddig ilyen semleges élmény.

2022. febr. 1. 15:14
 5/5 anonim válasza:

Erre en is kivancsi vagyok... egyszeruen itt senki nem hajlando fenntartani a beszelgetest... 0 energiat tesz bele


25/F

2022. febr. 1. 15:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!